Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gillis Mostaert lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Gillis Mostaert: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Passion play on the city square in Antwerp: 12 mõttes 400 vaatlemist, mis moodustab 27% Gillis Mostaert vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Soodus ja tule ja Village Feast. Kokku 1800 külastust: 600 kunstniku lehel ja 1200 teostel. Publik kasvab: Okt 2026 ahelas oli 100% rohkem külastusi kui Sept 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 800. Üks maitse eristub: Reflektiivne (Emotsionaalne toon) kogub 50% külastustest, ehk vaid 12% osa kataloogist.
Gillis Mostaert: enim vaadeldud 7 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Gillis Mostaert kõige vaatamaskäinud 7 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Passion play on the city square in Antwerp
400 külastust · 26,7%
-
2
Soodus ja tule, 1569
300 külastust · 20,0%
-
3
Village Feast
300 külastust · 20,0%
-
4
Landscape with the Flight into Egypt
200 külastust · 13,3%
-
5
Netherlandish Household
100 külastust · 6,7%
-
6
Village fair
100 külastust · 6,7%
-
7
The Sacrifice at Lystra
100 külastust · 6,7%
Kuidas Gillis Mostaert publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 100 | 500 |
Kuidas Gillis Mostaert teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Gillis Mostaert teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Lütlus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Draamatiline | 45,8% | 50,0% |
| Rahu ja sereniteit | 12,5% | 33,3% |
| Muldne ja loomulik | 16,7% | 0,0% |
| Nostalgiline | 12,5% | 0,0% |
| Rahustav | 4,2% | 16,7% |
| Müstiline | 4,2% | 0,0% |
| Looduslikud elemendid | 4,2% | 0,0% |
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kärguse ja sügavuse täis | 25,0% | 50,0% |
| Reflektiivne | 12,5% | 50,0% |
| Vaimne | 16,7% | 0,0% |
| Dramatiline | 12,5% | 0,0% |
| Rahu ja vaikus | 12,5% | 0,0% |
| Energiline | 8,3% | 0,0% |
| Melanhooliline | 4,2% | 0,0% |
| Mänguline | 4,2% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 50,0% | 46,7% |
| Pehme varjund | 40,0% | 26,7% |
| Kerge luminants | 6,7% | 26,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 3,3% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,0% | 26,7% |
| Kerge värvitoon | 36,7% | 40,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 20,0% | 33,3% |
| Selge värvitoimivus | 3,3% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 88,9% | 100,0% |
| Tume | 5,6% | 0,0% |
| Neutraalsed toonid | 5,6% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 60,0% | 53,3% |
| Tasakaalustatud | 40,0% | 46,7% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 13,3% | 0,0% |
| Õrna | 26,7% | 20,0% |
| Tasakaalustatud | 16,7% | 26,7% |
| Erilugus | 23,3% | 26,7% |
| Kõrge kontrast | 20,0% | 26,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 13,3% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 6,7% | 26,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 46,7% | 40,0% |
| Ühtne palett | 33,3% | 33,3% |
Kuidas Gillis Mostaert kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soodus ja tule | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Moses strikes water from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| village fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Massacre of the Innocents i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cowshed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Men Sawing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with the Holy Fam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| choice of the wide or narro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his daughters guide… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Gillis Mostaert publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 100 | 100,0% |
Kuidas on Gillis Mostaert päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 15 Okt | 300 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 100 |
| teisip. 20 Okt | 100 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 100 |
| reede 30 Okt | 200 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 100 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
Gillis Mostaert: lühikesed vastused
Mis on Gillis Mostaert kõige vaadeldavum teos?
- Passion play on the city square in Antwerp: 400 külastust, mis moodustab 27% Gillis Mostaert vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 7.
Kui palju külastusi Gillis Mostaert saab?
- 1800 viimease zwölf kuu jooksul (600 kunstniku lehel, 1200 teostel).
Kas publik eelistab Gillis Mostaert laadiga teoseid?
- Jah, Reflektiivne (Emotsionaalne toon): 50% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.