Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Georg Pencz lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Georg Pencz: külastuste aasta statistika näitab
Angel on kõige vaadeldav teos: aastas 100 külastust, mis moodustab 20% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Georg Pencz poole. Järgnevad The Martyrdom of Saint Sebastian ja Leda and the Swan. Kunstniku lehel oli 800 külastust ja teostel 500: kokku 1300 külastust. Huvitavus on 100% langenud väärtusest Sept 2026 väärtuseni Okt 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 1200. Nende eelistuseks on Eeterlik (Lütlus): 50% külastustest, võrreldes 5% kataloogiosaga.
Georg Pencz kõige vaadeldavamat 5 teost
Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Georg Pencz kõige külastatumam teos.
Millal külastavad inimesed Georg Pencz lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmed tabelis
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Millal on Georg Pencz teosed avatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida külastajad valivad Georg Pencz teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmed tabelis
| Lütlus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Klassikaline | 52,4% | 0,0% |
| Draamatiline | 38,1% | 50,0% |
| Eeterlik | 4,8% | 50,0% |
| Elegantne | 4,8% | 0,0% |
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kärguse ja sügavuse täis | 42,9% | 0,0% |
| Reflektiivne | 19,1% | 0,0% |
| Dramatiline | 9,5% | 50,0% |
| Romantiline | 9,5% | 0,0% |
| Vaimne | 4,8% | 50,0% |
| Rahustav | 4,8% | 0,0% |
| Rahustav ja lohutav | 4,8% | 0,0% |
| Melanhooliline | 4,8% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 57,1% | 40,0% |
| Pehme varjund | 22,9% | 40,0% |
| Kerge luminants | 14,3% | 20,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 2,9% | 0,0% |
| Valgusrikas | 2,9% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 42,9% | 40,0% |
| Kerge värvitoon | 37,1% | 20,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 20,0% | 40,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 83,3% | 80,0% |
| Tume | 6,7% | 20,0% |
| Monokroomne | 3,3% | 0,0% |
| Neutraalsed toonid | 3,3% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 3,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 65,7% | 60,0% |
| Tasakaalustatud | 31,4% | 20,0% |
| Eerem ja ergas | 2,9% | 20,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 17,1% | 0,0% |
| Õrna | 22,9% | 40,0% |
| Tasakaalustatud | 8,6% | 0,0% |
| Erilugus | 20,0% | 20,0% |
| Kõrge kontrast | 31,4% | 40,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 5,7% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 17,1% | 40,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 40,0% | 40,0% |
| Ühtne palett | 37,1% | 20,0% |
Millised on Georg Pencz kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmed tabelis
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Lienhard Hirsch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a beardless man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caritas Romana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roman Charity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Page Dressing a Knight in h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Nuremberg M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome Meditating | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid Georg Pencz jälgitakse?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi päevas Georg Pencz saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmed tabelis
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 100 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 200 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 200 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Georg Pencz kohta küsivad
Milline Georg Pencz teos on kõige külastatum:**
- Esmalt Angel 100 külastusega, mis moodustab 20% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 5 teost.
Kui suur on Georg Pencz publik OriginalUniqueArt.com platvormil?
- 1300 külastust ka twelve kuus: 800 kunstniku lehel ja 500 teostega.
Millised Georg Pencz teosed vastavad külastajate maitsele?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Eeterlik (Lütlus), saavad 50% külastustest 5% kataloogist.