Frederic Leighton Kes vaatleb

1830 – 1896

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederic Leighton lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Frederic Leighton: publik ülevaade

Flaming June püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 1100 külastust, mis moodustab 6% kõigest Frederic Leighton vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún ja A Florentine Student Frederic Leighton kogus kokku 20600 külastust: 3100 kunstniku lehel ja 17500 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 16% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 15500. Publik vaatab arvutid (81%), telefonid (14%) ja seadmed (5%) Publik eelistab Romantiline (Emotsionaalne toon): 31% külastustest, mis moodustab 0% kunstniku kataloogist.

Frederic Leighton kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Frederic Leighton kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Flaming June 1 Flaming June 1100 külastust · 5,9%
  2. English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 English Flaming June Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 külastust · 3,7%
  3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 külastust · 3,2%
  4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 külastust · 2,7%
  5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 külastust · 2,7%
  6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 külastust · 2,7%
  7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 külastust · 2,7%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 külastust · 2,1%
  9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 külastust · 2,1%
  10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 külastust · 2,1%

Kui palju inimesi Frederic Leighton igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260500
Jul 2026170013800
Aug 20265002000
Sept 20269001200

Kui tihti vaadatakse Frederic Leighton teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Frederic Leighton teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
English Flaming June Españo…0000000005002000
Flaming June00000000000200
The Garden of the Hesperides0000000001002000
Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
Flaming June00000000020000
Flaming June0000000008003000
Perseus and Andromeda0000000002002000
English Flaming June‎00000000020000
The Isle of Chios00000000010000
The Painter's Honeymoon00000000000200

Milleid seadmeid inimesed Frederic Leighton vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid1670081,1%
telefonid290014,1%
seadmed10004,9%

Milles keeles inimesed Frederic Leighton jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
itaalia20028,6%
rootsi20028,6%
kreeka10014,3%
inglise10014,3%
leedu10014,3%

Kui palju inimesi Frederic Leighton iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt200
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt400
esmasp. 19 Okt200
teisip. 20 Okt400
kolmap. 21 Okt300
neljap. 22 Okt100
reede 23 Okt500
laup. 24 Okt500
pühap. 25 Okt (ennust)500
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)600
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)400
kolmap. 4 Nov (ennust)500
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)500
laup. 7 Nov (ennust)500
pühap. 8 Nov (ennust)700
esmasp. 9 Nov (ennust)300
teisip. 10 Nov (ennust)500
kolmap. 11 Nov (ennust)600
neljap. 12 Nov (ennust)200
reede 13 Nov (ennust)500
laup. 14 Nov (ennust)500

Küsimused kunstniku Frederic Leighton kohta

Millised Frederic Leighton teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Flaming June, mis on pälvinud 1100 külastust (6% kõigest Frederic Leighton vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Frederic Leighton platvormil OriginalUniqueArt.com?

20600 külastust kaheteist kuus: 3100 kunstniku lehel ja 17500 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Frederic Leighton vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Frederic Leighton seadmel arvutid (81%), telefonid (14%) ja seadmed (5%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 81% külastustest.

Milliseid teoseid Frederic Leighton teoseid inimesed eelistavad?

Romantiline (Emotsionaalne toon): 31% külastustest, võrreldes 0% kataloogist.