Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frank Weston Benson lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Frank Weston Benson: publik ülevaade
Two Boys püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 2200 külastust, mis moodustab 19% kõigest Frank Weston Benson vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Summer ja Young Girl by a Window Frank Weston Benson kogus kokku 12700 külastust: 2800 kunstniku lehel ja 9900 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 2650%, tõeldes Aug 2026 ja Sept 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 6800. Publik vaatab arvutid (87%), telefonid (9%) ja seadmed (4%) Publik eelistab Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 39% külastustest, mis moodustab 6% kunstniku kataloogist.
Frank Weston Benson kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Frank Weston Benson kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Two Boys
2200 külastust · 18,6%
-
2
Summer
1400 külastust · 11,9%
-
3
Young Girl by a Window, 1911
600 külastust · 5,1%
-
4
The Open Window, 1917
300 külastust · 2,5%
-
5
Boating at Vinalhaven
300 külastust · 2,5%
-
6
Sketch for a Mural, 1900
200 külastust · 1,7%
-
7
Rainy Day, 1906
200 külastust · 1,7%
-
8
Gertrude, 1899
200 külastust · 1,7%
-
9
Self portrait, 1898
200 külastust · 1,7%
-
10
Children in Woods
200 külastust · 1,7%
Kui palju inimesi Frank Weston Benson igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 1100 | 5700 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sept 2026 | 1700 | 3800 |
Kui tihti vaadatakse Frank Weston Benson teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Frank Weston Benson vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 12,0% | 8,5% |
| Pehme varjund | 12,0% | 21,2% |
| Kerge luminants | 30,0% | 39,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 26,0% | 19,5% |
| Valgusrikas | 20,0% | 11,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 50,0% | 28,0% |
| Kerge värvitoon | 40,0% | 36,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 10,0% | 33,1% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 2,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 58,1% | 62,9% |
| Maapõhine | 37,2% | 32,0% |
| Tume | 2,3% | 3,1% |
| Monokroomne | 2,3% | 1,0% |
| Looduslikud toonid | 0,0% | 1,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 38,0% | 24,6% |
| Tasakaalustatud | 58,0% | 68,6% |
| Eerem ja ergas | 4,0% | 6,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 14,0% | 8,5% |
| Õrna | 18,0% | 22,9% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 4,2% |
| Erilugus | 12,0% | 5,9% |
| Kõrge kontrast | 46,0% | 58,5% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 6,0% | 39,0% |
| Õrnalt segatud palett | 12,0% | 4,2% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,0% | 5,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 32,0% | 22,0% |
| Ühtne palett | 40,0% | 28,8% |
Millised Frank Weston Benson teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl by a Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Two Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1200 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 900 |
| Twilight in the Desert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Watcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Red and Gold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sunlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children in Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Sketch for a Mural | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alice Bacon (Mrs. W. Sturgi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Milleid seadmeid inimesed Frank Weston Benson vaatamiseks kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 11000 | 86,6% |
| telefonid | 1200 | 9,4% |
| seadmed | 500 | 3,9% |
Milles keeles inimesed Frank Weston Benson jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 1200 | 63,2% |
| araabia | 200 | 10,5% |
| itaalia | 200 | 10,5% |
| Chinese | 200 | 10,5% |
| poola | 100 | 5,3% |
Kui palju inimesi Frank Weston Benson iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 20 Sept | 100 |
| esmasp. 21 Sept | 200 |
| teisip. 22 Sept | 900 |
| kolmap. 23 Sept | 100 |
| neljap. 24 Sept | 800 |
| reede 25 Sept | 1500 |
| laup. 26 Sept | 400 |
| pühap. 27 Sept | 300 |
| esmasp. 28 Sept | 1500 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 500 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 200 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 300 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku Frank Weston Benson kohta
Millised Frank Weston Benson teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Two Boys, mis on pälvinud 2200 külastust (19% kõigest Frank Weston Benson vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.
Kui palju inimesi vaatab Frank Weston Benson platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 12700 külastust kaheteist kuus: 2800 kunstniku lehel ja 9900 üksikteosete lehel.
Millel seadmetel inimesed Frank Weston Benson vaatavad?
- Kasutajad vaatavad kunstnikku Frank Weston Benson seadmel arvutid (87%), telefonid (9%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 87% külastustest.
Milliseid teoseid Frank Weston Benson teoseid inimesed eelistavad?
- Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 39% külastustest, võrreldes 6% kataloogist.