Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi François Rude lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
François Rude: publik ülevaade
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 1400 külastust, mis moodustab 52% kõigest François Rude vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad March of the Volunteers of 1792 (detail) ja Head of an ancient Warrior François Rude kogus kokku 3200 külastust: 1900 kunstniku lehel ja 1300 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 400%, tõeldes Sept 2026 ja Okt 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Okt 2026, mil külastusi oli 1500. Publik vaatab arvutid (72%), telefonid (25%) ja seadmed (3%) Publik eelistab Kerge värvitoon (Värvitoit): 52% külastustest, mis moodustab 10% kunstniku kataloogist.
François Rude kõige rohkem tähelepanu pälva 7 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: François Rude kõige vaadeldavaimad 7 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise)
1400 külastust · 51,9%
-
2
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
300 külastust · 11,1%
-
3
Head of an ancient Warrior, 1834
300 külastust · 11,1%
-
4
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
300 külastust · 11,1%
-
5
Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise, 1831
200 külastust · 7,4%
-
6
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
100 külastust · 3,7%
-
7
Napoleon Rising to Immortality, 1845
100 külastust · 3,7%
Kui palju inimesi François Rude igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 1100 | 400 |
Kui tihti vaadatakse François Rude teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid François Rude vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Võimas ja autoritaarne | 22,2% | 53,8% |
| Kirglik | 22,2% | 23,1% |
| Nostalgiiline | 22,2% | 11,5% |
| Kärguse ja sügavuse täis | 11,1% | 11,5% |
| Dramatiline | 22,2% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,0% | 3,7% |
| Pehme varjund | 20,0% | 3,7% |
| Kerge luminants | 60,0% | 81,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 10,0% | 11,1% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 90,0% | 48,1% |
| Kerge värvitoon | 10,0% | 51,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 0,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 90,0% | 48,1% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 51,8% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 30,0% | 55,6% |
| Kõrge kontrast | 70,0% | 44,4% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,0% | 3,7% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 3,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 20,0% | 11,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 20,0% | 18,5% |
| Ühtne palett | 40,0% | 63,0% |
Millised François Rude teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Neapolitan Fisherboy Playin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Departure of the Volunteers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 100 |
| Head of an ancient Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Imperial Eagle Watching… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marshal Ney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Rising to Immortal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Milleid seadmeid inimesed François Rude vaatamiseks kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2300 | 71,9% |
| telefonid | 800 | 25,0% |
| seadmed | 100 | 3,1% |
Milles keeles inimesed François Rude jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 800 | 72,7% |
| saksa | 100 | 9,1% |
| inglise | 100 | 9,1% |
| prantsuse | 100 | 9,1% |
Kui palju inimesi François Rude iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 200 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 700 |
| teisip. 20 Okt | 200 |
| kolmap. 21 Okt | 200 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 400 |
| pühap. 25 Okt | 300 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 100 |
| neljap. 29 Okt | 100 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 100 |
| pühap. 1 Nov | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 100 |
Küsimused kunstniku François Rude kohta
Millised François Rude teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), mis on pälvinud 1400 külastust (52% kõigest François Rude vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 7 teost.
Kui palju inimesi vaatab François Rude platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 3200 külastust kaheteist kuus: 1900 kunstniku lehel ja 1300 üksikteosete lehel.
Millel seadmetel inimesed François Rude vaatavad?
- Kasutajad vaatavad kunstnikku François Rude seadmel arvutid (72%), telefonid (25%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 72% külastustest.
Milliseid teoseid François Rude teoseid inimesed eelistavad?
- Kerge värvitoon (Värvitoit): 52% külastustest, võrreldes 10% kataloogist.