Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Francisco Pons Arnau lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Francisco Pons Arnau: publik ülevaade
Paisaje püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 400 külastust, mis moodustab 24% kõigest Francisco Pons Arnau vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Estatua En El Jardin ja Eating Fruit Francisco Pons Arnau kogus kokku 2500 külastust: 1000 kunstniku lehel ja 1500 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 167%, tõeldes Sept 2026 ja Okt 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 1000. Publik eelistab Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 59% külastustest, mis moodustab 21% kunstniku kataloogist.
Francisco Pons Arnau kõige rohkem tähelepanu pälva 9 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Francisco Pons Arnau kõige vaadeldavaimad 9 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Paisaje
400 külastust · 23,5%
-
2
Estatua En El Jardin
200 külastust · 11,8%
-
3
Eating Fruit
200 külastust · 11,8%
-
4
Autorretrato
200 külastust · 11,8%
-
5
Bodegon En El Jardin
200 külastust · 11,8%
-
6
Retrato De Mujer
200 külastust · 11,8%
-
7
Paisaje Al Atardecer
100 külastust · 5,9%
-
8
Esquieses
100 külastust · 5,9%
-
9
Retrato De Mujer
100 külastust · 5,9%
Kui palju inimesi Francisco Pons Arnau igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sept 2026 | 300 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 200 |
Kui tihti vaadatakse Francisco Pons Arnau teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Francisco Pons Arnau vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 28,6% | 29,4% |
| Pehme varjund | 21,4% | 47,1% |
| Kerge luminants | 39,3% | 23,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 10,7% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 14,3% | 17,6% |
| Kerge värvitoon | 42,9% | 17,6% |
| Tasakaalustatud pehme | 39,3% | 58,8% |
| Selge värvitoimivus | 3,6% | 5,9% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 69,6% | 85,7% |
| Neutraalsed toonid | 26,1% | 7,1% |
| Tume | 4,3% | 7,1% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 17,9% | 17,6% |
| Tasakaalustatud | 75,0% | 70,6% |
| Eerem ja ergas | 7,1% | 11,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 3,6% | 0,0% |
| Õrna | 7,1% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 21,4% | 29,4% |
| Erilugus | 39,3% | 52,9% |
| Kõrge kontrast | 28,6% | 17,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 21,4% | 58,8% |
| Õrnalt segatud palett | 14,3% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 17,9% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 32,1% | 29,4% |
| Ühtne palett | 14,3% | 11,8% |
Millised Francisco Pons Arnau teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eating Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Esquieses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Retrato De Mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Nevado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En El Palco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Reina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Muchacha Con Cantaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Escena En El Puerto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles inimesed Francisco Pons Arnau jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 400 | 100,0% |
Kui palju inimesi Francisco Pons Arnau iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 100 |
| neljap. 22 Okt | 200 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 100 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 100 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 100 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 100 |
Küsimused kunstniku Francisco Pons Arnau kohta
Millised Francisco Pons Arnau teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Paisaje, mis on pälvinud 400 külastust (24% kõigest Francisco Pons Arnau vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 9 teost.
Kui palju inimesi vaatab Francisco Pons Arnau platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 2500 külastust kaheteist kuus: 1000 kunstniku lehel ja 1500 üksikteosete lehel.
Milliseid teoseid Francisco Pons Arnau teoseid inimesed eelistavad?
- Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 59% külastustest, võrreldes 21% kataloogist.