Fernando Cueto Amorsolo Publik ja parimad teosed

1892 – 1972

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Fernando Cueto Amorsolo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Fernando Cueto Amorsolo: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on Harvesting: 12 mõttes 600 vaatlemist, mis moodustab 24% Fernando Cueto Amorsolo vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Landscape ja Village Gathering. Kokku 2400 külastust: 500 kunstniku lehel ja 1900 teostel. Publiku arv väheneb: Sept 2026 oli 100% väiksem külastuste arv kui Aug 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 1600. Üks maitse eristub: Õrna (Kontrast) kogub 96% külastustest, ehk vaid 71% osa kataloogist.

Fernando Cueto Amorsolo: enim vaadeldud 6 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Fernando Cueto Amorsolo kõige vaatamaskäinud 6 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 külastust · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 külastust · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 külastust · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 külastust · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 külastust · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 külastust · 4,0%

Kuidas Fernando Cueto Amorsolo publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20263001300
Aug 2026200600
Sept 202600

Kuidas Fernando Cueto Amorsolo teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Fernando Cueto Amorsolo kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Millistes keeles Fernando Cueto Amorsolo publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kuidas on Fernando Cueto Amorsolo päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt700
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0

Fernando Cueto Amorsolo: lühikesed vastused

Mis on Fernando Cueto Amorsolo kõige vaadeldavum teos?

Harvesting: 600 külastust, mis moodustab 24% Fernando Cueto Amorsolo vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 6.

Kui palju külastusi Fernando Cueto Amorsolo saab?

2400 viimease zwölf kuu jooksul (500 kunstniku lehel, 1900 teostel).

Kas publik eelistab Fernando Cueto Amorsolo laadiga teoseid?

Jah, Õrna (Kontrast): 96% külastustest kogu kataloogi 71% kohta.