Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ernest A. L. Ham lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Ernest A. L. Ham: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on St John's Church, Southall: 12 mõttes 300 vaatlemist, mis moodustab 9% Ernest A. L. Ham vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Norwood Green ja High Street, Southall (looking west). Kokku 2900 külastust: 1000 kunstniku lehel ja 1900 teostel. Publiku arv väheneb: Okt 2026 oli 100% väiksem külastuste arv kui Sept 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 2400. Üks maitse eristub: Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) kogub 100% külastustest, ehk vaid 88% osa kataloogist.
Ernest A. L. Ham: enim vaadeldud 10 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Ernest A. L. Ham kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
St John's Church, Southall, 1892
300 külastust · 9,4%
-
2
Norwood Green, 1895
200 külastust · 6,2%
-
3
High Street, Southall (looking west), 1894
200 külastust · 6,2%
-
4
St John's Southall (Old Church) in 1897, 1931
200 külastust · 6,2%
-
5
The Canal Dock, Endsleigh Road, Southall, 1895
200 külastust · 6,2%
-
6
Norwood Farm, 1910
200 külastust · 6,2%
-
7
The Common, North Hyde Bridge, 1899
100 külastust · 3,1%
-
8
The Canal Bridge and 'Grand Junction Arms', North Hyde Lane, Southall, 1895
100 külastust · 3,1%
-
9
Tentelow Lane, Norwood Green, Southall, 1901
100 külastust · 3,1%
-
10
Flour Mill, Norwood Road, 1910
100 külastust · 3,1%
Kuidas Ernest A. L. Ham publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 800 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kuidas Ernest A. L. Ham teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Ernest A. L. Ham teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahu ja vaikus | 30,8% | 39,3% |
| Rahustav | 33,3% | 32,1% |
| Nostalgiiline | 35,9% | 28,6% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 6,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 72,0% | 78,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 22,0% | 21,9% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 0,0% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 2,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 14,0% | 6,2% |
| Selge värvitoimivus | 82,0% | 93,8% |
| Eriliselt ergitatud värv | 2,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Tume | 50,0% | 60,0% |
| Maapõhine | 41,7% | 40,0% |
| Neutraalsed toonid | 8,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 0,0% |
| Eerem ja ergas | 88,0% | 100,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 6,2% |
| Õrna | 28,0% | 25,0% |
| Tasakaalustatud | 24,0% | 34,4% |
| Erilugus | 40,0% | 28,1% |
| Kõrge kontrast | 8,0% | 6,2% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 40,0% | 34,4% |
| Ühtne palett | 60,0% | 65,6% |
Kuidas Ernest A. L. Ham kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Bridges (Rail, Canal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Common, North Hyde Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St John's Church, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Western Road, Southall Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wharncliffe Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Old Barn, South Road, South… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maud Grange Garden, Glade L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Houses in Havelock Road… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frogmore Green, Norwood Roa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwood Green Farm, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Ernest A. L. Ham publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Ernest A. L. Ham päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 100 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 200 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 200 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 300 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 300 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Ernest A. L. Ham: lühikesed vastused
Mis on Ernest A. L. Ham kõige vaadeldavum teos?
- St John's Church, Southall: 300 külastust, mis moodustab 9% Ernest A. L. Ham vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Ernest A. L. Ham saab?
- 2900 viimease zwölf kuu jooksul (1000 kunstniku lehel, 1900 teostel).
Kas publik eelistab Ernest A. L. Ham laadiga teoseid?
- Jah, Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 100% külastustest kogu kataloogi 88% kohta.