Duccio Di Buoninsegna Pilked teose peal

1255 – 1319

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Duccio Di Buoninsegna lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Duccio Di Buoninsegna: külastuste aasta statistika näitab

Maestà (Madonna with Angels and Saints) on kõige vaadeldav teos: aastas 2900 külastust, mis moodustab 3% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Duccio Di Buoninsegna poole. Järgnevad The Raising of Lazarus ja Peetru ja Andres Juutus. Kunstniku lehel oli 11700 külastust ja teostel 74200: kokku 85900 külastust. Huvitavus on kasvanud 79% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 64700. Külastajad loevad keeles inglise (40%), hispaania (12%) ja rumeenia (9%). Külastajad vaatavad arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (2%) seadmetel. Nende eelistuseks on Rahu ja sereniteit (Lütlus): 44% külastustest, võrreldes 27% kataloogiosaga.

Duccio Di Buoninsegna kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Duccio Di Buoninsegna kõige külastatumam teos.

  1. Maestà (Madonna with Angels and Saints) 1 Maestà (Madonna with Angels and Saints), 1308 2900 külastust · 3,4%
  2. The Raising of Lazarus 2 The Raising of Lazarus, 1310 2300 külastust · 2,7%
  3. Peetru ja Andres Juutus 3 Peetru ja Andres Juutus, 1308 2000 külastust · 2,4%
  4. Last Supper 4 Last Supper, 1308 1800 külastust · 2,1%
  5. Transfiguration 5 Transfiguration, 1308 1800 külastust · 2,1%
  6. Rucellai Madonna 6 Rucellai Madonna, 1285 1600 külastust · 1,9%
  7. Teatistamine 7 Teatistamine, 1308 1400 külastust · 1,7%
  8. Crevole Madonna 8 Crevole Madonna 1400 külastust · 1,7%
  9. Descent to Hell 9 Descent to Hell, 1308 1300 külastust · 1,5%
  10. Maestà (eesmine, keskpane paneel) 10 Maestà (eesmine, keskpane paneel), 1311 1200 külastust · 1,4%

Millal külastavad inimesed Duccio Di Buoninsegna lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001500
Jul 2026460060100
Aug 202625004500
Sept 202644008100

Millal on Duccio Di Buoninsegna teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Duccio Di Buoninsegna kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Maestà (Madonna with Angels…0000000008005000
Maestà (eesmine, keskpane p…000000000600100400
Neitsi ja Laps koos Püha Do…0000000007000100
Christ Taking Leave of the…0000000007000100
Teatistamine000000000700400300
Rucellai Madonna0000000001300200100
Jumaliku sünni püha0000000008000200
Transfiguration000000000300200700
Slaughter of the Innocents0000000003001000
Madonna Rucellai00000000010000

Milline on Duccio Di Buoninsegna sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid7430086,5%
telefonid970011,3%
seadmed19002,2%

Milles keelesid Duccio Di Buoninsegna jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise230039,7%
hispaania70012,1%
rumeenia5008,6%
vene5008,6%
itaalia4006,9%
prantsuse2003,4%
jaapani2003,4%
Chinese2003,4%
bulgaaria1001,7%
kreeka1001,7%

Kui palju külastusi päevas Duccio Di Buoninsegna saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
teisip. 22 Sept1200
kolmap. 23 Sept2100
neljap. 24 Sept800
reede 25 Sept900
laup. 26 Sept800
pühap. 27 Sept1800
esmasp. 28 Sept900
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt800
laup. 3 Okt500
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt700
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt900
neljap. 8 Okt1800
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt1600
teisip. 13 Okt (ennust)600
kolmap. 14 Okt (ennust)1000
neljap. 15 Okt (ennust)1000
reede 16 Okt (ennust)700
laup. 17 Okt (ennust)500
pühap. 18 Okt (ennust)1000
esmasp. 19 Okt (ennust)900
teisip. 20 Okt (ennust)500
kolmap. 21 Okt (ennust)900
neljap. 22 Okt (ennust)900
reede 23 Okt (ennust)600
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)900
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)800
neljap. 29 Okt (ennust)800
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)700

Mida inimesed Duccio Di Buoninsegna kohta küsivad

Milline Duccio Di Buoninsegna teos on kõige külastatum:**

Esmalt Maestà (Madonna with Angels and Saints) 2900 külastusega, mis moodustab 3% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Duccio Di Buoninsegna publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

85900 külastust ka twelve kuus: 11700 kunstniku lehel ja 74200 teostega.

Millised seadmed toovad Duccio Di Buoninsegna vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (2%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 86% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Duccio Di Buoninsegna jälgijad keeled?

inglise (40%), hispaania (12%) ja rumeenia (9%); inglise katab 40%.

Millised Duccio Di Buoninsegna teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Rahu ja sereniteit (Lütlus), saavad 44% külastustest 27% kataloogist.