Diego Rivera Publik ja parimad teosed

1886 – 1957

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Diego Rivera lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Diego Rivera: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on Mees ristteel / Universumi kontrollija: 12 mõttes 15400 vaatlemist, mis moodustab 29% Diego Rivera vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Land and Freedom ja Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park. Kokku 34100 külastust: 5600 kunstniku lehel ja 28500 teostel. Publiku arv väheneb: Sept 2026 oli 39% väiksem külastuste arv kui Aug 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 23700. Publiku keeled: itaalia (16%), hispaania (13%) ja jaapani (13%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (69%), telefonid (28%) ja seadmed (3%). Üks maitse eristub: Draamatiline (Lütlus) kogub 66% külastustest, ehk vaid 0% osa kataloogist.

Diego Rivera: enim vaadeldud 10 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Diego Rivera kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Mees ristteel / Universumi kontrollija 1 Mees ristteel / Universumi kontrollija, 1934 15400 külastust · 28,9%
  2. Land and Freedom 2 Land and Freedom 6900 külastust · 12,9%
  3. Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park 3 Dream of a Sunday Afternoon in Alameda Park, 1948 1300 külastust · 2,4%
  4. Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan' 4 Colonisation, 'The Great City of Tenochtitlan', 1952 1200 külastust · 2,3%
  5. Detroit Industry, North Wall 5 Detroit Industry, North Wall 1100 külastust · 2,1%
  6. The Flower Carrier 6 The Flower Carrier, 1935 1000 külastust · 1,9%
  7. La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas) 7 La Era (The Threshing Floor) 1904 (oil on canvas), 1904 800 külastust · 1,5%
  8. Beguinage a Bruges 8 Beguinage a Bruges 800 külastust · 1,5%
  9. The Sacrificial Offering Day of the Dead 9 The Sacrificial Offering Day of the Dead, 1924 700 külastust · 1,3%
  10. Calla Lily Vendor 10 Calla Lily Vendor 600 külastust · 1,1%

Kuidas Diego Rivera publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100800
Jul 2026210021600
Aug 20267005200
Sept 20262700900

Kuidas Diego Rivera teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Diego Rivera kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Mees ristteel / Universumi…0000000010027003100100
Detroit Industry, North Wall000000001003001000
Calla Lily Vendor0000000002002000
Detroit Industry: East Wall000000000000
Flower Seller 10000000001000100
The Flower Carrier00000000040000
Proletarian Unity0000000002001000
Colonisation, 'The Great Ci…0000000001003000
Self-Portrait 100000000010000
Entering the Mine00000000010000

Telefonid, tabletid või arvutid: kus Diego Rivera vaatati?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita arvulisi
SeadeKülastusedJaga
arvutid2360069,2%
telefonid960028,2%
seadmed9002,6%

Millistes keeles Diego Rivera publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita arvulisi
KeelKülastusedJaga
itaalia60015,8%
hispaania50013,2%
jaapani50013,2%
korea50013,2%
araabia2005,3%
inglise2005,3%
vene2005,3%
serbia2005,3%
ukrania2005,3%
bulgaaria1002,6%

Kuidas on Diego Rivera päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept400
esmasp. 28 Sept900
teisip. 29 Sept1800
kolmap. 30 Sept700
neljap. 1 Okt500
reede 2 Okt1200
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt2300
teisip. 6 Okt1000
kolmap. 7 Okt1000
neljap. 8 Okt2400
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt1600
pühap. 11 Okt500
esmasp. 12 Okt1300
teisip. 13 Okt1500
kolmap. 14 Okt1400
neljap. 15 Okt1800
reede 16 Okt1700
laup. 17 Okt (ennust)1200
pühap. 18 Okt (ennust)600
esmasp. 19 Okt (ennust)2100
teisip. 20 Okt (ennust)2000
kolmap. 21 Okt (ennust)1400
neljap. 22 Okt (ennust)2200
reede 23 Okt (ennust)1900
laup. 24 Okt (ennust)1300
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)2300
teisip. 27 Okt (ennust)2200
kolmap. 28 Okt (ennust)1600
neljap. 29 Okt (ennust)2400
reede 30 Okt (ennust)2100
laup. 31 Okt (ennust)1400
pühap. 1 Nov (ennust)700
esmasp. 2 Nov (ennust)2500
teisip. 3 Nov (ennust)2400
kolmap. 4 Nov (ennust)1800
neljap. 5 Nov (ennust)2700
reede 6 Nov (ennust)2300

Diego Rivera: lühikesed vastused

Mis on Diego Rivera kõige vaadeldavum teos?

Mees ristteel / Universumi kontrollija: 15400 külastust, mis moodustab 29% Diego Rivera vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Kui palju külastusi Diego Rivera saab?

34100 viimease zwölf kuu jooksul (5600 kunstniku lehel, 28500 teostel).

Kas inimesed vaatavad Diego Rivera telefonis või arvutis?

Mõlemal: arvutid (69%), telefonid (28%) ja seadmed (3%); juhtav on arvutid osaga 69%.

Kas kunstnikut Diego Rivera jälgitakse mitmes keeles?

Jah: itaalia (16%), hispaania (13%) ja jaapani (13%). Enamasti kasutatakse keelt itaalia osalusel 16%.

Kas publik eelistab Diego Rivera laadiga teoseid?

Jah, Draamatiline (Lütlus): 66% külastustest kogu kataloogi 0% kohta.