Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Claude Muncaster lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Claude Muncaster: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Sussex Landscape: 12 mõttes 200 vaatlemist, mis moodustab 33% Claude Muncaster vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast A Sou'wester over the Downs ja Halifax (Bowling Dyke). Kokku 900 külastust: 300 kunstniku lehel ja 600 teostel. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 500. Üks maitse eristub: Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) kogub 67% külastustest, ehk vaid 43% osa kataloogist.
Claude Muncaster: enim vaadeldud 5 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Claude Muncaster kõige vaatamaskäinud 5 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kuidas Claude Muncaster publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Kuidas Claude Muncaster teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Claude Muncaster teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 7,1% | 0,0% |
| Pehme varjund | 28,6% | 0,0% |
| Kerge luminants | 42,9% | 66,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 21,4% | 33,3% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 28,6% | 33,3% |
| Kerge värvitoon | 42,9% | 33,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 28,6% | 33,3% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 21,4% | 16,7% |
| Tasakaalustatud | 78,6% | 83,3% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,1% | 0,0% |
| Õrna | 14,3% | 33,3% |
| Tasakaalustatud | 21,4% | 0,0% |
| Erilugus | 21,4% | 16,7% |
| Kõrge kontrast | 35,7% | 50,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 7,1% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 35,7% | 50,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,3% | 16,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 35,7% | 33,3% |
| Ühtne palett | 7,1% | 0,0% |
Kuidas Claude Muncaster kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Halifax (Bowling Dyke) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tramp Steamer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Getting the Fish in Winter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sussex Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Shipyard at Palma in Majorca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sou'wester over the Downs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March Morning, Newby Bridge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floods at Stopham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter's Morning, Cartmel P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| August Morning in Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Claude Muncaster publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| tšehhi | 200 | 100,0% |
Kuidas on Claude Muncaster päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 100 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 100 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Claude Muncaster: lühikesed vastused
Mis on Claude Muncaster kõige vaadeldavum teos?
- Sussex Landscape: 200 külastust, mis moodustab 33% Claude Muncaster vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 5.
Kui palju külastusi Claude Muncaster saab?
- 900 viimease zwölf kuu jooksul (300 kunstniku lehel, 600 teostel).
Kas publik eelistab Claude Muncaster laadiga teoseid?
- Jah, Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 67% külastustest kogu kataloogi 43% kohta.