Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Chu Teh-Chun lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Chu Teh-Chun: publik ülevaade
Les brumes du passÉ püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 900 külastust, mis moodustab 33% kõigest Chu Teh-Chun vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Plus loin ja Une obscure clartÉ 2 Chu Teh-Chun kogus kokku 2300 külastust: 1200 kunstniku lehel ja 1100 üksikteosete juures. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 1700. Publik eelistab Kõrge kontrast (Kontrast): 48% külastustest, mis moodustab 18% kunstniku kataloogist.
Chu Teh-Chun kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Chu Teh-Chun kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Les brumes du passÉ
900 külastust · 33,3%
-
2
Plus loin
700 külastust · 25,9%
-
3
Une obscure clartÉ 2
200 külastust · 7,4%
-
4
Résonance des Lumières A
100 külastust · 3,7%
-
5
Les Premiers Rayons
100 külastust · 3,7%
-
6
Rouge flottant
100 külastust · 3,7%
-
7
ComplexitÉ hivernale
100 külastust · 3,7%
-
8
No. 206
100 külastust · 3,7%
-
9
No.78
100 külastust · 3,7%
-
10
Composition No. 19 Lumière obscure (Composition No. 19 Obscure Light)
100 külastust · 3,7%
Kui palju inimesi Chu Teh-Chun igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Chu Teh-Chun teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Chu Teh-Chun vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 28,9% | 40,7% |
| Pehme varjund | 36,8% | 40,7% |
| Kerge luminants | 26,3% | 11,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 5,3% | 3,7% |
| Valgusrikas | 2,6% | 3,7% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 31,6% | 14,8% |
| Kerge värvitoon | 21,1% | 18,5% |
| Tasakaalustatud pehme | 31,6% | 37,0% |
| Selge värvitoimivus | 15,8% | 29,6% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 50,0% | 33,3% |
| Tume | 34,6% | 53,3% |
| Neutraalsed toonid | 11,5% | 6,7% |
| Monokroomne | 3,9% | 6,7% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 31,6% | 18,5% |
| Tasakaalustatud | 44,7% | 51,8% |
| Eerem ja ergas | 23,7% | 29,6% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 10,5% | 11,1% |
| Õrna | 23,7% | 7,4% |
| Tasakaalustatud | 23,7% | 29,6% |
| Erilugus | 23,7% | 3,7% |
| Kõrge kontrast | 18,4% | 48,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 34,2% | 48,1% |
| Õrnalt segatud palett | 5,3% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 7,9% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 42,1% | 22,2% |
| Ühtne palett | 10,5% | 29,6% |
Millised Chu Teh-Chun teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plus loin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Vu en songe (Dream Scene) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les brumes du passÉ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Before Memories | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Optimisme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition No. 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Printemps Hivernal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No. 537 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lueurs Graves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles inimesed Chu Teh-Chun jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 200 | 50,0% |
| prantsuse | 100 | 25,0% |
| itaalia | 100 | 25,0% |
Kui palju inimesi Chu Teh-Chun iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 300 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 100 |
| esmasp. 26 Okt | 200 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 200 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 100 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 200 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku Chu Teh-Chun kohta
Millised Chu Teh-Chun teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Les brumes du passÉ, mis on pälvinud 900 külastust (33% kõigest Chu Teh-Chun vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.
Kui palju inimesi vaatab Chu Teh-Chun platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 2300 külastust kaheteist kuus: 1200 kunstniku lehel ja 1100 üksikteosete lehel.
Milliseid teoseid Chu Teh-Chun teoseid inimesed eelistavad?
- Kõrge kontrast (Kontrast): 48% külastustest, võrreldes 18% kataloogist.