Frederick Childe Hassam Pilked teose peal

1859 – 1935

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederick Childe Hassam lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Frederick Childe Hassam: külastuste aasta statistika näitab

Couch on the Porch, Cos Cob on kõige vaadeldav teos: aastas 2100 külastust, mis moodustab 3% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Frederick Childe Hassam poole. Järgnevad Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine ja Mrs. Hassam in the Garden. Kunstniku lehel oli 3500 külastust ja teostel 63300: kokku 66800 külastust. Huvitavus on 45% langenud väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 53600. Külastajad vaatavad arvutid (97%), telefonid (3%) ja seadmed (0%) seadmetel. Nende eelistuseks on Nostalgiline (Lütlus): 27% külastustest, võrreldes 11% kataloogiosaga.

Frederick Childe Hassam kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Frederick Childe Hassam kõige külastatumam teos.

  1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2100 külastust · 3,1%
  2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1500 külastust · 2,2%
  3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1500 külastust · 2,2%
  4. Kuueteine merel 4 Kuueteine merel, 1911 1400 külastust · 2,0%
  5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1400 külastust · 2,0%
  6. The Water Garden 6 The Water Garden, 1909 900 külastust · 1,3%
  7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 külastust · 0,9%
  8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 külastust · 0,9%
  9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 külastust · 0,7%
  10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 külastust · 0,7%

Millal külastavad inimesed Frederick Childe Hassam lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263001300
Jul 2026190051700
Aug 20266006900
Sept 20267003400

Millal on Frederick Childe Hassam teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Frederick Childe Hassam kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kuueteine merel0000000005000500
Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
end of the trolley line, oa…00000000001000
Mount Vernon Street, Boston00000000000800
Outskirts of East Gloucester00000000001000
Woman Sellillng Flowers0000000001001000
Gloucester Harbor00000000010000
Winter Nightfall in the City00000000003000
The Quai St. Michel00000000020000
Street Scene, Montmartre000000000000

Milline on Frederick Childe Hassam sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid6470096,9%
telefonid19002,8%
seadmed2000,3%

Milles keelesid Frederick Childe Hassam jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise30033,3%
saksa20022,2%
hispaania20022,2%
prantsuse10011,1%
vene10011,1%

Kui palju külastusi päevas Frederick Childe Hassam saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt300
reede 16 Okt600
laup. 17 Okt1000
pühap. 18 Okt100
esmasp. 19 Okt600
teisip. 20 Okt500
kolmap. 21 Okt700
neljap. 22 Okt400
reede 23 Okt800
laup. 24 Okt400
pühap. 25 Okt500
esmasp. 26 Okt (ennust)600
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)700
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)900
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)700
teisip. 3 Nov (ennust)500
kolmap. 4 Nov (ennust)800
neljap. 5 Nov (ennust)600
reede 6 Nov (ennust)1200
laup. 7 Nov (ennust)1000
pühap. 8 Nov (ennust)900
esmasp. 9 Nov (ennust)800
teisip. 10 Nov (ennust)500
kolmap. 11 Nov (ennust)900
neljap. 12 Nov (ennust)700
reede 13 Nov (ennust)1300
laup. 14 Nov (ennust)1100
pühap. 15 Nov (ennust)1000

Mida inimesed Frederick Childe Hassam kohta küsivad

Milline Frederick Childe Hassam teos on kõige külastatum:**

Esmalt Couch on the Porch, Cos Cob 2100 külastusega, mis moodustab 3% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Frederick Childe Hassam publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

66800 külastust ka twelve kuus: 3500 kunstniku lehel ja 63300 teostega.

Millised seadmed toovad Frederick Childe Hassam vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (97%), telefonid (3%) ja seadmed (0%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 97% külastustest.

Millised Frederick Childe Hassam teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Nostalgiline (Lütlus), saavad 27% külastustest 11% kataloogist.