Charles Delorme Pilked teose peal

1980

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Charles Delorme lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Charles Delorme: külastuste aasta statistika näitab

Monoliitlik rahu: abstraheeritud Vahemere vaade terrakota ja kivi värvides on kõige vaadeldav teos: aastas 3200 külastust, mis moodustab 53% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Charles Delorme poole. Järgnevad Geomeetriline horisont: Päikesvalguse ja maapealsete varjude monumentaalne mozaik ja Kuldne okra varjud ja linna pärastpäeva rahulik rütm. Kunstniku lehel oli 400 külastust ja teostel 5300: kokku 5700 külastust. Huvitavus on kasvanud 64% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 2100. Külastajad vaatavad arvutid (70%), telefonid (23%) ja seadmed (7%) seadmetel. Nende eelistuseks on Nostalgiiline (Emotsionaalne toon): 53% külastustest, võrreldes 9% kataloogiosaga.

Charles Delorme kõige vaadeldavamat 5 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Charles Delorme kõige külastatumam teos.

  1. Monoliitlik rahu: abstraheeritud Vahemere vaade terrakota ja kivi värvides 1 Monoliitlik rahu: abstraheeritud Vahemere vaade terrakota ja kivi värvides, 2026 3200 külastust · 53,3%
  2. Geomeetriline horisont: Päikesvalguse ja maapealsete varjude monumentaalne mozaik 2 Geomeetriline horisont: Päikesvalguse ja maapealsete varjude monumentaalne mozaik, 2026 1700 külastust · 28,3%
  3. Kuldne okra varjud ja linna pärastpäeva rahulik rütm 3 Kuldne okra varjud ja linna pärastpäeva rahulik rütm, 2026 900 külastust · 15,0%
  4. Söörvav terracotta horisont: Vaatlev monumentaalne uuring Vahemere valusele ja vormile 4 Söörvav terracotta horisont: Vaatlev monumentaalne uuring Vahemere valusele ja vormile, 2026 100 külastust · 1,7%
  5. Jõrudavad parisiise rütmid: Värvide ja linnaenergia spontaanne simfoonia 5 Jõrudavad parisiise rütmid: Värvide ja linnaenergia spontaanne simfoonia, 2026 100 külastust · 1,7%

Millal külastavad inimesed Charles Delorme lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260200
Jul 20261002000
Aug 20260500
Sept 2026200900
Okt 20261001700

Millal on Charles Delorme teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Charles Delorme kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Monoliitlik rahu: abstrahee…000000001200400600700
Geomeetriline horisont: Päi…00000002007000300300
Kuldne okra varjud ja linna…0000000010000700
Jõrudavad parisiise rütmid:…000000000000
Fragmenteritud purjed liige…000000000000
Monolüütiline seeriaid krim…000000000000
Midnight Amber Reflections:…000000000000
Rahuastav geomeetriline hor…000000000000
Tsitruspuu sümfoonia: Minim…000000000000
Söörvav terracotta horisont…00000000010000

Milline on Charles Delorme sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid400070,2%
telefonid130022,8%
seadmed4007,0%

Milles keelesid Charles Delorme jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise100100,0%

Kui palju külastusi päevas Charles Delorme saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt200
neljap. 15 Okt100
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt300
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt0
reede 23 Okt200
laup. 24 Okt0
pühap. 25 Okt0
esmasp. 26 Okt100
teisip. 27 Okt200
kolmap. 28 Okt300
neljap. 29 Okt100
reede 30 Okt0
laup. 31 Okt0
pühap. 1 Nov0
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)300
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)100
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)100
teisip. 10 Nov (ennust)300
kolmap. 11 Nov (ennust)300
neljap. 12 Nov (ennust)100
reede 13 Nov (ennust)100
laup. 14 Nov (ennust)0
pühap. 15 Nov (ennust)0
esmasp. 16 Nov (ennust)100
teisip. 17 Nov (ennust)400
kolmap. 18 Nov (ennust)400
neljap. 19 Nov (ennust)200
reede 20 Nov (ennust)200
laup. 21 Nov (ennust)0
pühap. 22 Nov (ennust)0

Mida inimesed Charles Delorme kohta küsivad

Milline Charles Delorme teos on kõige külastatum:**

Esmalt Monoliitlik rahu: abstraheeritud Vahemere vaade terrakota ja kivi värvides 3200 külastusega, mis moodustab 53% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 5 teost.

Kui suur on Charles Delorme publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

5700 külastust ka twelve kuus: 400 kunstniku lehel ja 5300 teostega.

Millised seadmed toovad Charles Delorme vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (70%), telefonid (23%) ja seadmed (7%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 70% külastustest.

Millised Charles Delorme teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Nostalgiiline (Emotsionaalne toon), saavad 53% külastustest 9% kataloogist.