Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Charles Deas lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Charles Deas: publik ülevaade
Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 500 külastust, mis moodustab 15% kõigest Charles Deas vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad The Devil and Tom Walker ja Portrait of Lieutenant Henry Whiting Charles Deas kogus kokku 3300 külastust: 200 kunstniku lehel ja 3100 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 100% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 3200. Publik vaatab arvutid (100%) Publik eelistab Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 39% külastustest, mis moodustab 25% kunstniku kataloogist.
Charles Deas kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Charles Deas kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder, 1841
500 külastust · 15,2%
-
2
The Devil and Tom Walker, 1838
400 külastust · 12,1%
-
3
Portrait of Lieutenant Henry Whiting, 1841
400 külastust · 12,1%
-
4
Temple Scene, 1865
300 külastust · 9,1%
-
5
Winnebagoes, 1843
300 külastust · 9,1%
-
6
Portrait of Robert Watts, 1838
300 külastust · 9,1%
-
7
Lion, 1841
200 külastust · 6,1%
-
8
Portrait of Gratz A. Moses, 1842
200 külastust · 6,1%
-
9
Sho-ko-ne-ka/Little Hill, 1841
200 külastust · 6,1%
-
10
River Man, 1847
100 külastust · 3,0%
Kui palju inimesi Charles Deas igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 3000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kui tihti vaadatakse Charles Deas teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Charles Deas vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 39,3% | 33,3% |
| Pehme varjund | 14,3% | 15,2% |
| Kerge luminants | 25,0% | 9,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 17,9% | 27,3% |
| Valgusrikas | 3,6% | 15,2% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 10,7% | 15,2% |
| Kerge värvitoon | 28,6% | 21,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 35,7% | 30,3% |
| Selge värvitoimivus | 25,0% | 33,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 77,8% | 66,7% |
| Neutraalsed toonid | 11,1% | 15,2% |
| Pastelltoonid | 3,7% | 15,2% |
| Tume | 7,4% | 3,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 25,0% | 18,2% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 42,4% |
| Eerem ja ergas | 25,0% | 39,4% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 14,3% | 9,1% |
| Tasakaalustatud | 10,7% | 12,1% |
| Erilugus | 17,9% | 12,1% |
| Kõrge kontrast | 57,1% | 66,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,7% | 24,2% |
| Õrnalt segatud palett | 14,3% | 15,2% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,3% | 18,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 32,1% | 15,2% |
| Ühtne palett | 28,6% | 27,3% |
Millised Charles Deas teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prairie on Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Voyagers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Solitary Indian, Seated o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Brave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temple Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Winnebago (Wa-kon-chi-hi-re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil and Tom Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Winnebagos Playing Checkers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid inimesed Charles Deas vaatamiseks kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3300 | 100,0% |
Milles keeles inimesed Charles Deas jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju inimesi Charles Deas iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku Charles Deas kohta
Millised Charles Deas teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder, mis on pälvinud 500 külastust (15% kõigest Charles Deas vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.
Kui palju inimesi vaatab Charles Deas platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 3300 külastust kaheteist kuus: 200 kunstniku lehel ja 3100 üksikteosete lehel.
Millel seadmetel inimesed Charles Deas vaatavad?
- Kasutajad vaatavad kunstnikku Charles Deas seadmel arvutid (100%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 100% külastustest.
Milliseid teoseid Charles Deas teoseid inimesed eelistavad?
- Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 39% külastustest, võrreldes 25% kataloogist.