Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Cass Gilbert lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Cass Gilbert: publik ülevaade
Arches of Palace of Nero püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 200 külastust, mis moodustab 7% kõigest Cass Gilbert vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad (Temple) ja Old Church, Tours, France Cass Gilbert kogus kokku 3400 külastust: 900 kunstniku lehel ja 2500 üksikteosete juures. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 3100. Publik vaatab arvutid (100%) Publik eelistab Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 33% külastustest, mis moodustab 16% kunstniku kataloogist.
Cass Gilbert kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Cass Gilbert kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Arches of Palace of Nero, 1933
200 külastust · 7,4%
-
2
(Temple), 1927
200 külastust · 7,4%
-
3
Old Church, Tours, France, 1880
200 külastust · 7,4%
-
4
Old House at Segovia, Spain, 1920
200 külastust · 7,4%
-
5
Temple of Neptune, Paestum, 1898
200 külastust · 7,4%
-
6
Battle Abbey, 1931
100 külastust · 3,7%
-
7
The Lagoon, Venice, 1898
100 külastust · 3,7%
-
8
Towers from the City Wall, Nuremberg, 1897
100 külastust · 3,7%
-
9
On the Beach below the Promenade des Anglais, Nice, France, 1898
100 külastust · 3,7%
-
10
Church of St. Francis, Assisi, 1898
100 külastust · 3,7%
Kui palju inimesi Cass Gilbert igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 2300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Cass Gilbert teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Cass Gilbert vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 0,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 16,0% | 25,9% |
| Valgusrikas tasakaal | 70,0% | 66,7% |
| Valgusrikas | 14,0% | 7,4% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 50,0% | 22,2% |
| Kerge värvitoon | 30,0% | 37,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 14,0% | 18,5% |
| Selge värvitoimivus | 6,0% | 22,2% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 85,4% | 74,1% |
| Maapõhine | 8,3% | 18,5% |
| Monokroomne | 4,2% | 3,7% |
| Pastelltoonid | 2,1% | 3,7% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 10,0% | 7,4% |
| Tasakaalustatud | 74,0% | 59,3% |
| Eerem ja ergas | 16,0% | 33,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 30,0% | 33,3% |
| Õrna | 28,0% | 25,9% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 18,5% |
| Erilugus | 24,0% | 18,5% |
| Kõrge kontrast | 6,0% | 3,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 24,0% | 14,8% |
| Õrnalt segatud palett | 16,0% | 14,8% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 16,0% | 22,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 28,0% | 33,3% |
| Ühtne palett | 16,0% | 14,8% |
Millised Cass Gilbert teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mt. Pico, Azores Islands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Church, Tours, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Latin Quarter, Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedral Cloister at Le Puy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Segovia, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durham Cathedral, England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portal of Church of Nervy S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baths of Caracalla, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carcassonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Towers from the City Wall,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid inimesed Cass Gilbert vaatamiseks kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3400 | 100,0% |
Milles keeles inimesed Cass Gilbert jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju inimesi Cass Gilbert iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 100 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku Cass Gilbert kohta
Millised Cass Gilbert teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Arches of Palace of Nero, mis on pälvinud 200 külastust (7% kõigest Cass Gilbert vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.
Kui palju inimesi vaatab Cass Gilbert platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 3400 külastust kaheteist kuus: 900 kunstniku lehel ja 2500 üksikteosete lehel.
Millel seadmetel inimesed Cass Gilbert vaatavad?
- Kasutajad vaatavad kunstnikku Cass Gilbert seadmel arvutid (100%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 100% külastustest.
Milliseid teoseid Cass Gilbert teoseid inimesed eelistavad?
- Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 33% külastustest, võrreldes 16% kataloogist.