Caspar David Friedrich Pilked teose peal

1774 – 1840

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Caspar David Friedrich lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Caspar David Friedrich: külastuste aasta statistika näitab

Wanderer Above The Sea Of Fog on kõige vaadeldav teos: aastas 9300 külastust, mis moodustab 8% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Caspar David Friedrich poole. Järgnevad Jäämere ja Kaks meest kuulsushooajal vaatamas Kuud. Kunstniku lehel oli 30900 külastust ja teostel 106300: kokku 137200 külastust. Huvitavus on kasvanud 40% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 67300. Külastajad loevad keeles inglise (24%), hispaania (15%) ja prantsuse (12%). Külastajad tulevad riigidest Prantsusmaa (11%), Itaalia (11%) ja Lõuna-Korea (7%). Külastajad vaatavad arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) seadmetel. Nende eelistuseks on Kõrge kontrast (Kontrast): 69% külastustest, võrreldes 46% kataloogiosaga.

Caspar David Friedrich kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Caspar David Friedrich kõige külastatumam teos.

  1. Wanderer Above The Sea Of Fog 1 Wanderer Above The Sea Of Fog, 1818 9300 külastust · 7,9%
  2. Jäämere 2 Jäämere, 1824 8900 külastust · 7,5%
  3. Kaks meest kuulsushooajal vaatamas Kuud 3 Kaks meest kuulsushooajal vaatamas Kuud, 1824 7500 külastust · 6,4%
  4. Caspar David Friedrich

Hulgas talvist imemaailmas, kus pehmenenud toonid ja kontrastsed varjundid loovad salapärase rahulikkuse tunde. Kompositsioon kujutab kolme kuuske, mida kaunistavad roosad lindid, lumise tausta ees. Horisontis on hoonete või strukt 4 Caspar David Friedrich Hulgas talvist imemaailmas, kus pehmenenud toonid ja kontrastsed varjundid loovad salapärase rahulikkuse tunde. Kompositsioon kujutab kolme kuuske, mida kaunistavad roosad lindid, lumise tausta ees. Horisontis on hoonete või strukt, 1811 3200 külastust · 2,7%
  5. Uneljas 5 Uneljas, 1840 3000 külastust · 2,5%
  6. Naine enne loojukust 6 Naine enne loojukust, 1818 2900 külastust · 2,5%
  7. Kreidefelsen auf Rügen 7 Kreidefelsen auf Rügen, 1818 2700 külastust · 2,3%
  8. Abtei im Eichwald 8 Abtei im Eichwald, 1810 2400 külastust · 2,0%
  9. Riesengebirge Landscape with Rising Fog 9 Riesengebirge Landscape with Rising Fog, 1819 2100 külastust · 1,8%
  10. Kivihaud lume peal 10 Kivihaud lume peal, 1807 1700 külastust · 1,4%

Millal külastavad inimesed Caspar David Friedrich lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263003200
Jul 2026740059900
Aug 2026770020000
Sept 20261550023200

Millal on Caspar David Friedrich teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Caspar David Friedrich kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kaks meest kuulsushooajal v…000000000230012003000
Kreidefelsen auf Rügen000000001001100500800
Abtei im Eichwald0000000009001001000
Caspar David Friedrich Hul…00000000011005001200
Kivihaud lume peal00000000010000500
The Cemetery Entrance000000000200200200
Kivine avarand00000000040000
Laheveht ja Kuunvalgusel000000007009001000
Purjelaeval000000000600800200
Naine enne loojukust000000001005007001400

Milline on Caspar David Friedrich sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid9320067,9%
telefonid3920028,6%
seadmed48003,5%

Milles keelesid Caspar David Friedrich jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise480023,9%
hispaania300014,9%
prantsuse250012,4%
itaalia13006,5%
vene12006,0%
korea9004,5%
taani7003,5%
portugali7003,5%
türgi7003,5%
ukrania6003,0%

Kui palju külastusi päevas Caspar David Friedrich saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
reede 25 Sept1300
laup. 26 Sept1000
pühap. 27 Sept2500
esmasp. 28 Sept2200
teisip. 29 Sept3400
kolmap. 30 Sept1600
neljap. 1 Okt2600
reede 2 Okt1700
laup. 3 Okt1100
pühap. 4 Okt2100
esmasp. 5 Okt3400
teisip. 6 Okt1700
kolmap. 7 Okt3400
neljap. 8 Okt2500
reede 9 Okt1600
laup. 10 Okt2000
pühap. 11 Okt3200
esmasp. 12 Okt4200
teisip. 13 Okt6000
kolmap. 14 Okt3900
neljap. 15 Okt1400
reede 16 Okt (ennust)2200
laup. 17 Okt (ennust)2000
pühap. 18 Okt (ennust)3800
esmasp. 19 Okt (ennust)4700
teisip. 20 Okt (ennust)5400
kolmap. 21 Okt (ennust)4300
neljap. 22 Okt (ennust)3100
reede 23 Okt (ennust)2500
laup. 24 Okt (ennust)2200
pühap. 25 Okt (ennust)4200
esmasp. 26 Okt (ennust)5300
teisip. 27 Okt (ennust)6000
kolmap. 28 Okt (ennust)4800
neljap. 29 Okt (ennust)3500
reede 30 Okt (ennust)2700
laup. 31 Okt (ennust)2400
pühap. 1 Nov (ennust)4500
esmasp. 2 Nov (ennust)5700
teisip. 3 Nov (ennust)6500
kolmap. 4 Nov (ennust)5200
neljap. 5 Nov (ennust)3800

Mida inimesed Caspar David Friedrich kohta küsivad

Milline Caspar David Friedrich teos on kõige külastatum:**

Esmalt Wanderer Above The Sea Of Fog 9300 külastusega, mis moodustab 8% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Caspar David Friedrich publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

137200 külastust ka twelve kuus: 30900 kunstniku lehel ja 106300 teostega.

Millised seadmed toovad Caspar David Friedrich vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 68% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Caspar David Friedrich jälgijad keeled?

inglise (24%), hispaania (15%) ja prantsuse (12%); inglise katab 24%.

Millised Caspar David Friedrich teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Kõrge kontrast (Kontrast), saavad 69% külastustest 46% kataloogist.