Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Carl Laubin lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Carl Laubin: publik ülevaade
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 500 külastust, mis moodustab 46% kõigest Carl Laubin vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Henbury Hall, Cheshire ja A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland Carl Laubin kogus kokku 1100 külastust: 600 kunstniku lehel ja 500 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 33% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 500. Publik eelistab Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 45% külastustest, mis moodustab 17% kunstniku kataloogist.
Carl Laubin kõige rohkem tähelepanu pälva 6 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Carl Laubin kõige vaadeldavaimad 6 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 külastust · 45,5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 külastust · 18,2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 külastust · 9,1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 külastust · 9,1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 külastust · 9,1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 külastust · 9,1%
Kui palju inimesi Carl Laubin igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sept 2026 | 200 | 0 |
Kui tihti vaadatakse Carl Laubin teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Carl Laubin vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 16,7% | 45,5% |
| Kerge luminants | 66,7% | 45,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,7% | 9,1% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 16,7% | 9,1% |
| Kerge värvitoon | 33,3% | 18,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 50,0% | 72,7% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 16,7% | 9,1% |
| Tasakaalustatud | 83,3% | 90,9% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 16,7% | 18,2% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 16,7% | 9,1% |
| Kõrge kontrast | 66,7% | 72,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 16,7% | 9,1% |
| Õrnalt segatud palett | 33,3% | 18,2% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 50,0% | 72,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 0,0% | 0,0% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Millised Carl Laubin teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles inimesed Carl Laubin jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| bulgaaria | 100 | 100,0% |
Kui palju inimesi Carl Laubin iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 200 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku Carl Laubin kohta
Millised Carl Laubin teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), mis on pälvinud 500 külastust (46% kõigest Carl Laubin vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 6 teost.
Kui palju inimesi vaatab Carl Laubin platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 1100 külastust kaheteist kuus: 600 kunstniku lehel ja 500 üksikteosete lehel.
Milliseid teoseid Carl Laubin teoseid inimesed eelistavad?
- Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 45% külastustest, võrreldes 17% kataloogist.