See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Bartolomé Esteban Murillo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Bartolomé Esteban Murillo: külastuste aasta statistika näitab
Immaculate Conception of Soult on kõige vaadeldav teos: aastas 1800 külastust, mis moodustab 5% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Bartolomé Esteban Murillo poole. Järgnevad the immaculate conception ja The Assumption of the Virgin. Kunstniku lehel oli 3600 külastust ja teostel 30500: kokku 34100 külastust. Huvitavus on kasvanud 2% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 22800. Külastajad loevad keeles prantsuse (38%), hispaania (28%) ja inglise (6%). Külastajad vaatavad arvutid (78%), telefonid (21%) ja seadmed (1%) seadmetel. Nende eelistuseks on Vaimne (Emotsionaalne toon): 64% külastustest, võrreldes 27% kataloogiosaga.
Bartolomé Esteban Murillo kõige vaadeldavamat 10 teost
Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Bartolomé Esteban Murillo kõige külastatumam teos.
Millal külastavad inimesed Bartolomé Esteban Murillo lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmed tabelis
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
700
Jul 2026
1100
21700
Aug 2026
100
5100
Sept 2026
2300
3000
Millal on Bartolomé Esteban Murillo teosed avatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida külastajad valivad Bartolomé Esteban Murillo teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmed tabelis
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Eeterlik
6,7%
42,5%
Draamatiline
20,0%
20,7%
Rahu ja sereniteit
13,3%
11,4%
Rahustav
26,7%
6,2%
Elegantne
6,7%
5,7%
Inspireeriv
0,0%
5,2%
Romantiline
0,0%
3,6%
Müstiline
13,3%
2,1%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Vaimne
26,7%
63,7%
Reflektiivne
26,7%
9,3%
Rahu ja vaikus
6,7%
7,8%
Rahustav
13,3%
2,6%
Dramatiline
0,0%
3,6%
Eeteerline
0,0%
2,6%
Melanhooliline
0,0%
2,6%
Nostalgiiline
0,0%
2,6%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
48,0%
47,5%
Pehme varjund
40,0%
33,7%
Kerge luminants
4,0%
15,8%
Valgusrikas tasakaal
6,0%
2,9%
Valgusrikas
2,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
36,0%
27,6%
Kerge värvitoon
34,0%
34,3%
Tasakaalustatud pehme
22,0%
28,1%
Selge värvitoimivus
8,0%
10,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
81,8%
83,9%
Tume
9,1%
12,5%
Neutraalsed toonid
9,1%
3,2%
Monokroomne
0,0%
0,3%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
48,0%
38,7%
Tasakaalustatud
44,0%
53,4%
Eerem ja ergas
8,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
4,0%
3,2%
Õrna
16,0%
13,5%
Tasakaalustatud
18,0%
9,1%
Erilugus
26,0%
22,6%
Kõrge kontrast
36,0%
51,6%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
8,0%
6,7%
Õrnalt segatud palett
8,0%
5,0%
Tasakaalustatud harmoonia
18,0%
12,9%
Värvide tugev ühtsus
50,0%
57,5%
Ühtne palett
16,0%
17,9%
Millised on Bartolomé Esteban Murillo kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmed tabelis
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Kaudtassis olnud poja naasm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Milline on Bartolomé Esteban Murillo sihtrühma seadmete vaheline jaotus?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmed tabelis
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
26500
77,7%
telefonid
7100
20,8%
seadmed
500
1,5%
Milles keelesid Bartolomé Esteban Murillo jälgitakse?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmed tabelis
Keel
Külastused
Jaga
prantsuse
1200
37,5%
hispaania
900
28,1%
inglise
200
6,2%
ungari
200
6,2%
itaalia
200
6,2%
slovaki
200
6,2%
portugali
100
3,1%
vene
100
3,1%
rootsi
100
3,1%
Kui palju külastusi päevas Bartolomé Esteban Murillo saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmed tabelis
Päev
Külastused
pühap. 27 Sept
300
esmasp. 28 Sept
900
teisip. 29 Sept
300
kolmap. 30 Sept
400
neljap. 1 Okt
900
reede 2 Okt
100
laup. 3 Okt
400
pühap. 4 Okt
300
esmasp. 5 Okt
400
teisip. 6 Okt
900
kolmap. 7 Okt
600
neljap. 8 Okt
400
reede 9 Okt
100
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
700
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt
800
kolmap. 14 Okt
300
neljap. 15 Okt
600
reede 16 Okt
700
laup. 17 Okt
800
pühap. 18 Okt (ennust)
500
esmasp. 19 Okt (ennust)
500
teisip. 20 Okt (ennust)
800
kolmap. 21 Okt (ennust)
500
neljap. 22 Okt (ennust)
800
reede 23 Okt (ennust)
400
laup. 24 Okt (ennust)
500
pühap. 25 Okt (ennust)
600
esmasp. 26 Okt (ennust)
600
teisip. 27 Okt (ennust)
900
kolmap. 28 Okt (ennust)
600
neljap. 29 Okt (ennust)
800
reede 30 Okt (ennust)
400
laup. 31 Okt (ennust)
500
pühap. 1 Nov (ennust)
600
esmasp. 2 Nov (ennust)
600
teisip. 3 Nov (ennust)
900
kolmap. 4 Nov (ennust)
600
neljap. 5 Nov (ennust)
900
reede 6 Nov (ennust)
400
laup. 7 Nov (ennust)
600
Mida inimesed Bartolomé Esteban Murillo kohta küsivad
Milline Bartolomé Esteban Murillo teos on kõige külastatum:**
Esmalt Immaculate Conception of Soult 1800 külastusega, mis moodustab 5% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Bartolomé Esteban Murillo publik OriginalUniqueArt.com platvormil?
34100 külastust ka twelve kuus: 3600 kunstniku lehel ja 30500 teostega.
Millised seadmed toovad Bartolomé Esteban Murillo vaatajaid?
Publik pärineb arvutid (78%), telefonid (21%) ja seadmed (1%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 78% külastustest.
Millistes keeles kasutavad Bartolomé Esteban Murillo jälgijad keeled?
prantsuse (38%), hispaania (28%) ja inglise (6%); prantsuse katab 38%.
Millised Bartolomé Esteban Murillo teosed vastavad külastajate maitsele?
Teosed, mida kirjeldatakse kui Vaimne (Emotsionaalne toon), saavad 64% külastustest 27% kataloogist.