Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Antonio Sant'Elia lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Antonio Sant'Elia: külastuste aasta statistika näitab
Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors on kõige vaadeldav teos: aastas 100 külastust, mis moodustab 25% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Antonio Sant'Elia poole. Järgnevad Industrial Building (Dam and Power Plant?) ja Untitled (402). Kunstniku lehel oli 300 külastust ja teostel 400: kokku 700 külastust. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 700. Nende eelistuseks on Ühtne palett (Värviharmonia): 100% külastustest, võrreldes 64% kataloogiosaga.
Antonio Sant'Elia kõige vaadeldavamat 4 teost
Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Antonio Sant'Elia kõige külastatumam teos.
Millal külastavad inimesed Antonio Sant'Elia lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmed tabelis
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Millal on Antonio Sant'Elia teosed avatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida külastajad valivad Antonio Sant'Elia teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmed tabelis
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 0,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 18,2% | 25,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 54,5% | 75,0% |
| Valgusrikas | 27,3% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 18,2% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 22,7% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 27,3% | 50,0% |
| Selge värvitoimivus | 31,8% | 50,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 52,4% | 25,0% |
| Pastelltoonid | 19,1% | 50,0% |
| Maapõhine | 19,1% | 25,0% |
| Tume | 4,8% | 0,0% |
| Monokroomne | 4,8% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 13,6% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 31,8% | 25,0% |
| Eerem ja ergas | 54,5% | 75,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 36,4% | 25,0% |
| Õrna | 22,7% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 9,1% | 25,0% |
| Erilugus | 4,5% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 27,3% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 4,5% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 4,5% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 4,5% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 22,7% | 0,0% |
| Ühtne palett | 63,6% | 100,0% |
Millised on Antonio Sant'Elia kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmed tabelis
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Building with external lift… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (992) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (360) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (422) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building with gabled roof a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge span with statue of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument with Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building with de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building for pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid Antonio Sant'Elia jälgitakse?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmed tabelis
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 100 | 33,3% |
| itaalia | 100 | 33,3% |
| ukrania | 100 | 33,3% |
Kui palju külastusi päevas Antonio Sant'Elia saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmed tabelis
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 100 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 300 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 200 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 100 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 200 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
Mida inimesed Antonio Sant'Elia kohta küsivad
Milline Antonio Sant'Elia teos on kõige külastatum:**
- Esmalt Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors 100 külastusega, mis moodustab 25% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 4 teost.
Kui suur on Antonio Sant'Elia publik OriginalUniqueArt.com platvormil?
- 700 külastust ka twelve kuus: 300 kunstniku lehel ja 400 teostega.
Millised Antonio Sant'Elia teosed vastavad külastajate maitsele?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Ühtne palett (Värviharmonia), saavad 100% külastustest 64% kataloogist.