Andrew Wyeth Pilked teose peal

1917 – 2009

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Andrew Wyeth lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Andrew Wyeth: külastuste aasta statistika näitab

Andrew Newell Wyeth Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi. Wyht on sageli seotud Ameerika on kõige vaadeldav teos: aastas 7100 külastust, mis moodustab 51% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Andrew Wyeth poole. Järgnevad Wind from the Sea ja On Her Knees. Kunstniku lehel oli 4900 külastust ja teostel 9500: kokku 14400 külastust. Huvitavus on 60% langenud väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 6000. Külastajad loevad keeles jaapani (38%), hispaania (18%) ja inglise (15%). Külastajad tulevad riigidest Jaapan (41%), Ameerika Ühendriigid (19%) ja Hispaania (9%). Külastajad vaatavad arvutid (47%), telefonid (44%) ja seadmed (9%) seadmetel. Nende eelistuseks on Nostalgiline (Lütlus): 84% külastustest, võrreldes 0% kataloogiosaga.

Andrew Wyeth kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Andrew Wyeth kõige külastatumam teos.

  1. Andrew Newell Wyeth

Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi.

Wyht on sageli seotud Ameerika 1 Andrew Newell Wyeth Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi. Wyht on sageli seotud Ameerika, 1948 7100 külastust · 51,4%
  2. Wind from the Sea 2 Wind from the Sea, 1947 1700 külastust · 12,3%
  3. On Her Knees 3 On Her Knees, 1977 600 külastust · 4,3%
  4. Day Dream 4 Day Dream, 1980 500 külastust · 3,6%
  5. Winter Fields 5 Winter Fields, 1942 500 külastust · 3,6%
  6. Lovers 6 Lovers, 1981 400 külastust · 2,9%
  7. Snow Flurries 7 Snow Flurries, 1953 400 külastust · 2,9%
  8. Distant thunder 8 Distant thunder 400 külastust · 2,9%
  9. Polly (sailboat with figures) 9 Polly (sailboat with figures) 300 külastust · 2,2%
  10. Henry Teel 10 Henry Teel, 1945 200 külastust · 1,4%

Millal külastavad inimesed Andrew Wyeth lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200100
Jul 202619004100
Aug 202618004000
Sept 202610001300

Millal on Andrew Wyeth teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Andrew Wyeth kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Andrew Newell Wyeth Stiil…000000000230016001100
Lovers0000000001001000
Winter Fields0000000002002000
Day Dream0000000002002000
Wind from the Sea00000000020010000
Henry Teel00000000010000
Anna Christina000000000000
Grape Wine0000000001000100
Allen (oodie) lynch000000000000
Bikini00000000100000

Milline on Andrew Wyeth sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid680047,2%
telefonid630043,8%
seadmed13009,0%

Milles keelesid Andrew Wyeth jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
jaapani250037,9%
hispaania120018,2%
inglise100015,2%
itaalia70010,6%
vene4006,1%
poola2003,0%
rootsi2003,0%
saksa1001,5%
portugali1001,5%
serbia1001,5%

Kui palju külastusi päevas Andrew Wyeth saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt700
neljap. 8 Okt700
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt300
esmasp. 12 Okt600
teisip. 13 Okt100
kolmap. 14 Okt800
neljap. 15 Okt300
reede 16 Okt300
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt800
esmasp. 19 Okt1400
teisip. 20 Okt500
kolmap. 21 Okt400
neljap. 22 Okt1700
reede 23 Okt600
laup. 24 Okt200
pühap. 25 Okt800
esmasp. 26 Okt1200
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)1000
neljap. 29 Okt (ennust)1400
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)1000
esmasp. 2 Nov (ennust)1600
teisip. 3 Nov (ennust)500
kolmap. 4 Nov (ennust)1100
neljap. 5 Nov (ennust)1500
reede 6 Nov (ennust)500
laup. 7 Nov (ennust)600
pühap. 8 Nov (ennust)1100
esmasp. 9 Nov (ennust)1800
teisip. 10 Nov (ennust)500
kolmap. 11 Nov (ennust)1200
neljap. 12 Nov (ennust)1700
reede 13 Nov (ennust)600
laup. 14 Nov (ennust)700
pühap. 15 Nov (ennust)1200
esmasp. 16 Nov (ennust)2000

Mida inimesed Andrew Wyeth kohta küsivad

Milline Andrew Wyeth teos on kõige külastatum:**

Esmalt Andrew Newell Wyeth Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi. Wyht on sageli seotud Ameerika 7100 külastusega, mis moodustab 51% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Andrew Wyeth publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

14400 külastust ka twelve kuus: 4900 kunstniku lehel ja 9500 teostega.

Millised seadmed toovad Andrew Wyeth vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (47%), telefonid (44%) ja seadmed (9%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 47% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Andrew Wyeth jälgijad keeled?

jaapani (38%), hispaania (18%) ja inglise (15%); jaapani katab 38%.

Millised Andrew Wyeth teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Nostalgiline (Lütlus), saavad 84% külastustest 0% kataloogist.