André Derain Kes vaatleb

1880 – 1954

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi André Derain lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

André Derain: publik ülevaade

Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 5700 külastust, mis moodustab 16% kõigest André Derain vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ja Drying the Sails André Derain kogus kokku 40100 külastust: 7700 kunstniku lehel ja 32400 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 91%, tõeldes Aug 2026 ja Sept 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 19200. Publik loeb keeles inglise (39%), prantsuse (15%) ja hollandi (6%). Publik jälgib Prantsusmaa (26%), Ameerika Ühendriigid (16%) ja Ühendusriik (7%) riigist. Publik vaatab arvutid (67%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) Publik eelistab Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 73% külastustest, mis moodustab 22% kunstniku kataloogist.

André Derain kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: André Derain kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors.

Charing Cross Bridge, London

artworks_database

/en/art/andre-derain-charing-cr 1 Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr 5700 külastust · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1800 külastust · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1000 külastust · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 külastust · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 külastust · 2,5%
  6. Harlequin ja Pierrot 6 Harlequin ja Pierrot, 1924 800 külastust · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 külastust · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 külastust · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 külastust · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 külastust · 2,0%

Kui palju inimesi André Derain igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260800
Jul 2026150017700
Aug 202614005500
Sept 202648008400

Kui tihti vaadatakse André Derain teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised André Derain teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Milleid seadmeid inimesed André Derain vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid2700067,3%
telefonid1180029,4%
seadmed13003,2%

Milles keeles inimesed André Derain jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise440039,3%
prantsuse170015,2%
hollandi7006,2%
hispaania6005,4%
serbia6005,4%
vene5004,5%
slovaki5004,5%
ukrania4003,6%
taani3002,7%
Chinese3002,7%

Kui palju inimesi André Derain iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept2100
neljap. 1 Okt1700
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt600
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt2000
teisip. 6 Okt1200
kolmap. 7 Okt2300
neljap. 8 Okt700
reede 9 Okt1000
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt1400
esmasp. 12 Okt800
teisip. 13 Okt1800
kolmap. 14 Okt1000
neljap. 15 Okt800
reede 16 Okt1300
laup. 17 Okt900
pühap. 18 Okt1200
esmasp. 19 Okt (ennust)1000
teisip. 20 Okt (ennust)1200
kolmap. 21 Okt (ennust)1700
neljap. 22 Okt (ennust)1000
reede 23 Okt (ennust)1100
laup. 24 Okt (ennust)600
pühap. 25 Okt (ennust)1100
esmasp. 26 Okt (ennust)1000
teisip. 27 Okt (ennust)1200
kolmap. 28 Okt (ennust)1700
neljap. 29 Okt (ennust)1000
reede 30 Okt (ennust)1100
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)1100
esmasp. 2 Nov (ennust)1000
teisip. 3 Nov (ennust)1200
kolmap. 4 Nov (ennust)1700
neljap. 5 Nov (ennust)1000
reede 6 Nov (ennust)1100
laup. 7 Nov (ennust)600
pühap. 8 Nov (ennust)1100

Küsimused kunstniku André Derain kohta

Millised André Derain teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr, mis on pälvinud 5700 külastust (16% kõigest André Derain vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab André Derain platvormil OriginalUniqueArt.com?

40100 külastust kaheteist kuus: 7700 kunstniku lehel ja 32400 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed André Derain vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku André Derain seadmel arvutid (67%), telefonid (29%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 67% külastustest.

Milles keeles inimesed André Derain jälgivad?

Keeles inglise (39%), prantsuse (15%) ja hollandi (6%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 39%.

Milliseid teoseid André Derain teoseid inimesed eelistavad?

Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 73% külastustest, võrreldes 22% kataloogist.