Amedeo Modigliani Publik ja parimad teosed

1884 – 1920

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Amedeo Modigliani lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Amedeo Modigliani: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on Naine istudes diivanil: 12 mõttes 30400 vaatlemist, mis moodustab 14% Amedeo Modigliani vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Jeanne Hébuterne'i portree ja Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate. Kokku 241400 külastust: 42000 kunstniku lehel ja 199400 teostel. Publik kasvab: Sept 2026 ahelas oli 11% rohkem külastusi kui Aug 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 120000. Publiku keeled: rootsi (15%), inglise (12%) ja saksa (11%). Publiku riigid: Saksamaa (14%), Poola (14%) ja Rootsi (14%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (58%), telefonid (39%) ja seadmed (3%). Üks maitse eristub: Kõrge kontrast (Kontrast) kogub 51% külastustest, ehk vaid 32% osa kataloogist.

Amedeo Modigliani: enim vaadeldud 10 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Amedeo Modigliani kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Naine istudes diivanil 1 Naine istudes diivanil, 1917 30400 külastust · 14,3%
  2. Jeanne Hébuterne'i portree 2 Jeanne Hébuterne'i portree, 1918 16200 külastust · 7,6%
  3. Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate 3 Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate 11400 külastust · 5,4%
  4. La Chevelure noire, also said 4 La Chevelure noire, also said 6400 külastust · 3,0%
  5. Head of Red-Haired Woman 5 Head of Red-Haired Woman, 1915 4700 külastust · 2,2%
  6. Noine särgis, 1918 6 Noine särgis, 1918, 1918 3200 külastust · 1,5%
  7. The Little Peasant 7 The Little Peasant, 1918 3200 külastust · 1,5%
  8. Marios Varvoglis 8 Marios Varvoglis, 1920 3200 külastust · 1,5%
  9. Adrienne (Woman with Bangs) - 9 Adrienne (Woman with Bangs) -, 1917 3000 külastust · 1,4%
  10. 髪をほどいた横たわる裸婦 10 髪をほどいた横たわる裸婦 2500 külastust · 1,2%

Kuidas Amedeo Modigliani publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262004800
Jul 202613700106300
Aug 20261640038700
Sept 20261170049600

Kuidas Amedeo Modigliani teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Amedeo Modigliani kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naine istudes diivanil00000000087001000010200
Jeanne Hébuterne'i portree00000000300460047005100
Amedeo Clemente Modigliani…000000000330031004100
髪をほどいた横たわる裸婦0000000001200600600
Istuv paljas naine diivanil0000000001800100200
Madame Pompadour00000000000200
Naine siniste silmadega00000000200500900200
Nude000000000300100100
Jeanne Hébuterne0000000001200500600
Léopold Zborowski portree000000001000500200

Telefonid, tabletid või arvutid: kus Amedeo Modigliani vaatati?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita arvulisi
SeadeKülastusedJaga
arvutid14070058,3%
telefonid9430039,1%
seadmed64002,7%

Millistes keeles Amedeo Modigliani publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita arvulisi
KeelKülastusedJaga
rootsi290015,4%
inglise230012,2%
saksa210011,2%
poola200010,6%
vene200010,6%
itaalia16008,5%
hispaania14007,4%
serbia10005,3%
Norwegian5002,7%
korea4002,1%

Kuidas on Amedeo Modigliani päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept3700
neljap. 24 Sept3000
reede 25 Sept1900
laup. 26 Sept2200
pühap. 27 Sept2400
esmasp. 28 Sept1600
teisip. 29 Sept4300
kolmap. 30 Sept3900
neljap. 1 Okt3300
reede 2 Okt2800
laup. 3 Okt2700
pühap. 4 Okt3400
esmasp. 5 Okt4400
teisip. 6 Okt2800
kolmap. 7 Okt3300
neljap. 8 Okt4200
reede 9 Okt4000
laup. 10 Okt4000
pühap. 11 Okt4100
esmasp. 12 Okt3500
teisip. 13 Okt3100
kolmap. 14 Okt (ennust)4600
neljap. 15 Okt (ennust)4500
reede 16 Okt (ennust)3700
laup. 17 Okt (ennust)3800
pühap. 18 Okt (ennust)4200
esmasp. 19 Okt (ennust)4000
teisip. 20 Okt (ennust)4300
kolmap. 21 Okt (ennust)5000
neljap. 22 Okt (ennust)4900
reede 23 Okt (ennust)4000
laup. 24 Okt (ennust)4100
pühap. 25 Okt (ennust)4600
esmasp. 26 Okt (ennust)4400
teisip. 27 Okt (ennust)4700
kolmap. 28 Okt (ennust)5400
neljap. 29 Okt (ennust)5200
reede 30 Okt (ennust)4300
laup. 31 Okt (ennust)4400
pühap. 1 Nov (ennust)4900
esmasp. 2 Nov (ennust)4700
teisip. 3 Nov (ennust)5000

Amedeo Modigliani: lühikesed vastused

Mis on Amedeo Modigliani kõige vaadeldavum teos?

Naine istudes diivanil: 30400 külastust, mis moodustab 14% Amedeo Modigliani vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Kui palju külastusi Amedeo Modigliani saab?

241400 viimease zwölf kuu jooksul (42000 kunstniku lehel, 199400 teostel).

Kas inimesed vaatavad Amedeo Modigliani telefonis või arvutis?

Mõlemal: arvutid (58%), telefonid (39%) ja seadmed (3%); juhtav on arvutid osaga 58%.

Kas kunstnikut Amedeo Modigliani jälgitakse mitmes keeles?

Jah: rootsi (15%), inglise (12%) ja saksa (11%). Enamasti kasutatakse keelt rootsi osalusel 15%.

Kas publik eelistab Amedeo Modigliani laadiga teoseid?

Jah, Kõrge kontrast (Kontrast): 51% külastustest kogu kataloogi 32% kohta.