Alfio Giuffrida Kes vaatleb

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Alfio Giuffrida lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Alfio Giuffrida: publik ülevaade

Natura Exp22 püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 200 külastust, mis moodustab 20% kõigest Alfio Giuffrida vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad BONSAI Exp4 ja Round Plants Exp14 Alfio Giuffrida kogus kokku 1600 külastust: 800 kunstniku lehel ja 800 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 100%, tõeldes Aug 2026 ja Sept 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 700. Publik eelistab Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 40% külastustest, mis moodustab 17% kunstniku kataloogist.

Alfio Giuffrida kõige rohkem tähelepanu pälva 9 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Alfio Giuffrida kõige vaadeldavaimad 9 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 külastust · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 külastust · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 külastust · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 külastust · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 külastust · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 külastust · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 külastust · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 külastust · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 külastust · 10,0%

Kui palju inimesi Alfio Giuffrida igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20260700
Aug 20263000
Sept 2026500100

Kui tihti vaadatakse Alfio Giuffrida teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Alfio Giuffrida teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

Milles keeles inimesed Alfio Giuffrida jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise300100,0%

Kui palju inimesi Alfio Giuffrida iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt100
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt0
reede 23 Okt0
laup. 24 Okt0
pühap. 25 Okt0
esmasp. 26 Okt0
teisip. 27 Okt0
kolmap. 28 Okt0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0
kolmap. 11 Nov (ennust)0
neljap. 12 Nov (ennust)0
reede 13 Nov (ennust)0
laup. 14 Nov (ennust)0
pühap. 15 Nov (ennust)0
esmasp. 16 Nov (ennust)0
teisip. 17 Nov (ennust)0
kolmap. 18 Nov (ennust)0

Küsimused kunstniku Alfio Giuffrida kohta

Millised Alfio Giuffrida teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Natura Exp22, mis on pälvinud 200 külastust (20% kõigest Alfio Giuffrida vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 9 teost.

Kui palju inimesi vaatab Alfio Giuffrida platvormil OriginalUniqueArt.com?

1600 külastust kaheteist kuus: 800 kunstniku lehel ja 800 üksikteosete lehel.

Milliseid teoseid Alfio Giuffrida teoseid inimesed eelistavad?

Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 40% külastustest, võrreldes 17% kataloogist.