Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Alexander von Bensa lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Alexander von Bensa: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Wensleydale: 12 mõttes 200 vaatlemist, mis moodustab 33% Alexander von Bensa vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Morecambe Bay from Warton Crag ja Spring, Arnside Knot and Coniston range of hills from Warton Crag. Kokku 500 külastust: 0 kunstniku lehel ja 500 teostel. Publiku arv väheneb: Okt 2026 oli 100% väiksem külastuste arv kui Sept 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 300. Üks maitse eristub: Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) kogub 67% külastustest, ehk vaid 43% osa kataloogist.
Alexander von Bensa: enim vaadeldud 5 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Alexander von Bensa kõige vaatamaskäinud 5 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kuidas Alexander von Bensa publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kuidas Alexander von Bensa teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Alexander von Bensa teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 28,6% | 16,7% |
| Kerge luminants | 42,9% | 66,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 28,6% | 16,7% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 28,6% | 50,0% |
| Kerge värvitoon | 35,7% | 33,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 35,7% | 16,7% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 28,6% | 50,0% |
| Tasakaalustatud | 64,3% | 50,0% |
| Eerem ja ergas | 7,1% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,1% | 0,0% |
| Õrna | 14,3% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 21,4% | 33,3% |
| Kõrge kontrast | 57,1% | 66,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 28,6% | 50,0% |
| Õrnalt segatud palett | 7,1% | 16,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 7,1% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 50,0% | 33,3% |
| Ühtne palett | 7,1% | 0,0% |
Kuidas Alexander von Bensa kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Morecambe Bay from Warton C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Four-in-hand Driving Thro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carriages in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fording the Danube at Wachau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring, Arnside Knot from W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morecambe Bay from Warton C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep Resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring, Arnside Knot and Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wensleydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Alexander von Bensa publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Alexander von Bensa päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 100 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 28 Nov (ennust) | 0 |
Alexander von Bensa: lühikesed vastused
Mis on Alexander von Bensa kõige vaadeldavum teos?
- Wensleydale: 200 külastust, mis moodustab 33% Alexander von Bensa vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 5.
Kui palju külastusi Alexander von Bensa saab?
- 500 viimease zwölf kuu jooksul (0 kunstniku lehel, 500 teostel).
Kas publik eelistab Alexander von Bensa laadiga teoseid?
- Jah, Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 67% külastustest kogu kataloogi 43% kohta.