Wilhelm Busch — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 24 Wilhelm Busch teost.
- Small But Stubborn / The Unruly – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Self-Portrait with Palette – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Portrait of a Boy with a Large Hat – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Asleep Drunkard – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Donkey in the Stable – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- In the Pasture – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Woman and Child in the Barn – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Farmer Couple in the Parlor – originaalteos
- Two young shoemaker, Wilhelm Busch
- Landscape
- Wilhelm Busch teos Landscape with rain
- Screaming Boy – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Bitter Medicine – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- My room in Wiedensahl (also known as Mein Stubenplatz in Wiedensahl) – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Dutch Inn – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Wilhelm Busch teos Forest Landscape with Cows and Farmers
- Farmer with Cow – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Beggar – originaalteos
- Forest Landscape with Hay Wagon and Cows
- Boy Biting his Nails – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- View from a Barn
- Lower Saxon Landscape – originaalteos – kunstnik Wilhelm Busch
- Interior with 2 men, backside: landscape, Wilhelm Busch
- portrait of a man
Wilhelm Busch
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



