Johannes Larsen — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 23 Johannes Larsen teost.
- Kunstnerens stue "Gavlstuen" i hans forældres hjem i Kerteminde, Johannes Larsen
- På andetræk – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Tre bøge i udkanten af en skov, Johannes Larsen
- A View over Rooftops in Kerteminde, Funen – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- En stær på en tagkvist – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Evighedsblomster – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Grågæs i en mose – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Kroketspillere – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- A Farm House – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Peacocks, Johannes Larsen
- Dønning. Kerteminde Bugt, Johannes Larsen
- Fuglebur – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Højvande og snebyger – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Johannes Larsen: A Flock of Eiders near Vester Reef off the Island of Sprogø
- December Sunshine on Snave Beach in Funen – originaalteos
- The Eider Trilogy, Evening – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Fiilsø. Pibeænder
- Autumn Crocus in a Window – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Blishøns, troldænder og svaner. Bygevejr – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- The Eider Trilogy, Morning, Johannes Larsen
- Kerteminde Bugt – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- The Bay of Kerteminde, Funen – originaalteos – kunstnik Johannes Larsen
- Johannes Larsen teos The Eider Trilogy, Midday
Johannes Larsen
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



