Heinrich Windhausen — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 10 Heinrich Windhausen teost.
- Portrait of Monseigneur Hoefnagels, Heinrich Windhausen
- Portrait of a Lady – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
- Portrait of Hedwig Frederika Carolina Bertha von Francken – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
- Portrait of Celine Sophie Chislaine van Oldeneel tot Oldenzeel
- Portrait of Willem Jozef Ghislain van Oldeneel tot Oldenzeel (1839-1901) – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
- Portrait of Oliviera Francisca Dorothea Maria van Dorth tot Medler (1835-1869), Heinrich Windhausen
- Portrait of Carolus Antonius Ludovicus van Hugenpoth tot Aerdt (1825-1907) – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
- Portrait of Charlotte Theodorine Marie Alexandrine barones van Oldeneel tot Oldenzeel (1809-1881) – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
- Portrait of Maria Coletta Johanna Ingen Housz – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
- View of Castle Cannenburch in the Snow – originaalteos – kunstnik Heinrich Windhausen
Heinrich Windhausen
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



