Paberikuju

Õpilaste kunstiteoste juhend

Columbus Breaking the Egg

Nimi Klass Kuupäev

William Hogarth, Columbus Breaking the Egg. Avalik omand Vaadake seda künist liikudes: joon, lakki all asuv tõeline värv ja puhas pigment

Faktid

Kunstnik
William Hogarth originaluniqueart.com/et/artists/william-hogarth_et/
Kunstniku eluaastad
1697 – 1764
Liikumine
Rococo Satire
Artistic style
Conversation pieces
Influences
Hogarth
Notable elements
Satirical scene
Subject or theme
Social commentary

Kontekstis

Columbus Breaking the Egg — William Hogarth

Millal see maaldis on tehtud?

  1. 1690
  2. 1700
  3. 1710
  4. 1720
  5. 1730
  6. 1740
  7. 1750
  8. 1760

Ülemine rida: aastad. Alumine rida: kunstniku vanus iga perioodi alguses ja lõpus — 0 sünni hetkel, 67 surumisel.

Varjatud: William Hogarth eluajal (1697–1764) iga dateeritud maal, aastakümne kaupa

Esimesed teosed: kuni 1735 Peamised töötusaastad: 1735–1750 Hilisemad teosed: aastast 1750

Need kolm osa jagavad selles kataloogis kuupäevaga märgitud teosed esimeseks neljanüüdiks, keskmiseks pooleks ja viimaseks neljanüüdiks. Need ei kujuta endast kunstniku tervikut: vähem produktiivne periood võib tähendada hoopis puudut teose kataloogist, mitte pelgalt vaikset aega. Samad aastad koos kunstniku eluluga

Selle plaadi kohta ei ole täpset aastat säilitatud — kunstniku eluaja ja teose stiili põhjal, millist aastakümnest te arvestaksite?

Sarnased teosed

Vali üks eelnev teos: too kaks asja, mis sellega ühendavad, ja üks asi, mis sellest erineb.

Veel sarnaseid teoseid, mida selle kõrvale asetada: originaluniqueart.com/et/art/similar/william-hogarth-columbus-breaking-the-egg-8BWM8W-en/

Värvigamma

Pildist mõõdetud palett

    Peavärv

    Gray #858279

    Salvestatud palett

    • #858279
    • #D6CEC5
    • #5F5D57
    • #B1ABA0

    Need värvid kunstniku kogu paleti sees Leia teisi maaleid värvi järgi

    Palett
    Neutrals Pildis domineeriv värvigrupp.
    Peavärvi nimi
    Gray
    Intensiivsus
    Monochromatic Kui kütkestavad ja mitmekülgsed värvid on, alates ühest peenust toonist kuni paljude ere värvini.
    Kontrast
    Balanced Kuidas värvid pildil valguse ja kяmbuse osas erinevad.
    Harmonia
    Unified Palette Värvide omavaheline kooskõlevus, alates kontrastsetest kuni täielikult ühtlaste toonidega.
    Ereus
    Brilliant Kuidas pilt üldiselt vaatub – alates sügavast varjust kuni eredast kõrvalvalgusest.
    Kintus
    Muted Värvide puudus ja intensiivsus ulatub halli lähedastest toonidest kuni täielikult elavate värvide kuni.

    Kus maailmas seda maali vaadatakse?

    • alla 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ja rohkem
    Selle maali külastajate arv on dokumenteeritud liiga vähe, et teha kaardi koostamist, seega on plaat kujutanud kõik William Hogarth teosed viimase zwölf kuuga — kokku 35 riiki. Kust need numbrid pärinevad

    Üheksakümmend juhtivat riiki

    1. 1 Hiina 49,1%
    2. 2 Rumeenia 9,4%
    3. 3 Ameerika Ühendriigid 8,4%
    4. 4 Singapur 4,3%
    5. 5 Hong Kong 3,6%
    6. 6 Prantsusmaa 3,3%
    7. 7 Itaalia 3,3%
    8. 8 Argentina 2,0%
    9. 9 Kolumbia 2,0%
    10. 10 Hispaania 1,5%
    11. · 25 teist riiki 13,1%

    Leia kaardilt kolm kõige pimedamat riiki. Kas seda maali hoiustav muuseum asub mõnes neist? Kirjuta üles üks põhjus, miks kauguse poolest inimesed seda vaadata võivad.

    William Hogarth kõige vaadatavamad teosed (kokku 20)

    1. 1 Plate one, from A Rake's Progress 6,2%
    2. 2 The Marriage Contract, 1745 3,4%
    3. 3 Plate kaks, A Rake's Progress 2,8%
    4. 4 Marriage A-la-Mode - 6, Daami surm 2,6%
    5. 5 Plate kuus, A Rake's Progress 2,4%
    6. 6 The Death of the Earl 2,1%
    7. 7 Marriage à la Mode, 1743 1,9%
    8. 8 Night, plate four from The Four Times of the Day 1,9%
    9. 9 William Hogarth, Portrait of Captain Thomas Coram, 1740 © Coram in the care of the Foundling Museum, 1740 1,7%
    10. 10 The Marriage of Stephen Beckingham and Mary Cox, 1729 1,7%
    11. 11 Satan, patu ja surm (Stseen Miltoni teosest, 1735 1,5%
    12. 12 The Banquet, 1755 1,5%
    13. 13 The Madhouse, 1735 1,5%
    14. 14 Marriage à la Mode, 1743 1,3%
    15. 15 The Countess's Morning Levee, 1745 1,3%
    16. 16 Canvassing for Votes 1,3%
    17. 17 The Pool of Bethesda, 1736 1,3%
    18. 18 Self portrait, 1745 1,1%
    19. 19 The Orgy, 1735 1,1%
    20. 54 Columbus Breaking the Egg see maalaus 0,6%

    Koos kattavad need teosed 39,2% kogu sellest tähelepanust, mida selle kunstniku maalid möödunud zwölf kuud on saanud. Kataloogis on 241 seda kunstnikku kuuluvat teost, millest 159 on vähemalt üks kord vaadatud. See maalid on nende seas 54 kohal, selle tähelepanu osaga 0,6%. Sama arv, kuu-kuu põhjal

    Tugid mõõdavad tähelepanu, mitte kvaliteeti. Valige tippkohtadel olevad teosed ja see üks: nimetage üks asi, mis võib muuta maali kuulsaks, lisaks sellele, kui hästi on see maalitud.

    Teose kirjeldus

    Columbus Breaking the Egg — William Hogarth

    Introduction to William Hogarth and his Artistic Style

    William Hogarth, a renowned English painter, printmaker, and satirist, was born in London on November 10, 1697. He is considered one of the most influential artists of his time, known for his innovative approach to art and his biting social commentary. Hogarth's artistic style, often referred to as "conversation pieces," combines elements of portraiture, genre painting, and satire, resulting in a unique blend that captivated audiences during the 18th century.

    Columbus Breaking the Egg: A Rococo Masterpiece

    Among Hogarth's most famous works is Columbus Breaking the Egg, a watercolor painting that exemplifies his artistic prowess and mastery of the rococo style. The painting, created in 1752, showcases a lively scene with an array of characters engaged in conversation, illustrating Hogarth's ability to capture human interactions and emotions. The central figure in the painting is Christopher Columbus, depicted as he challenges his audience by proposing that the egg can stand on one end if given enough force. The painting captures the moment just before Columbus smashes the egg onto the table, demonstrating his point. This scene serves as a metaphor for Hogarth's artistic vision, as he too aimed to challenge conventional norms and push the boundaries of art.

    The Influence of William Hogarth on Art History

    William Hogarth's impact on the world of art cannot be overstated. His innovative approach to painting, printmaking, and satire laid the foundation for future generations of artists. By combining elements of portraiture, genre painting, and social commentary, Hogarth created a new artistic language that resonated with audiences during his time and continues to inspire artists today.

    Discover Hand-Made Oil Paintings Reproductions at AllPaintingsStore.com

    At AllPaintingsStore.com, we are proud to offer a wide selection of hand-made oil paintings reproductions, including works by William Hogarth and other esteemed artists. Our skilled artisans meticulously recreate each painting, ensuring that every detail is captured with precision and accuracy. By choosing AllPaintingsStore.com, you can bring the masterpieces of art history into your home or office, creating a sophisticated atmosphere that reflects your appreciation for fine art. Note: The original painting, Columbus Breaking the Egg, is part of the collection at the Tate Britain in London. To learn more about this esteemed museum and its extensive holdings, please visit their official website at Tate Britain. Disclaimer: The painting reproductions offered by AllPaintingsStore.com are not endorsed, certified, or otherwise affiliated with the original museums or artists. They are intended for personal use and enjoyment only.

    Kunstnik ja muuseum

    Kunstnik

    William Hogarth

    Sündinud koht: London, Ühendunud kuningriik

    Londoni elu tintides ja värvides: William Hogarthi maailm

    William Hogarth, kes sündis 1697. aastal 18. sajandi Londoni puldavas südames, oli olnud palju enamat kui lihtsalt kunstnik; ta oli visuaalne ajaloolane, inimliku looduse terav vaatleja ja oma ajastu ühiskondlike voogude satiiriline kommentator. Tema elu lugu on lahutusmatult seotud Inglismaa lõimuga suurepärase transformatsiooni perioodil – selle kasvavate ambitsioonide, peitliste ärevuste ja igasuguse hiiliva ebaauskusega, mis leidsid kõigi nende jõukase väljenduse tema hämmastavalt detailsetes ja sageli teravates teostes. Kui ta oli vaevaastunud latini kooli õpetaja poeg, siis Hogarthi varased kogemused sisaldasid temas nii armastus õppimise vastu kui ka teravat teadlikkust sotsiaalsetest ebavõrdsustest – see alus tõususki tema kunstilise visiooni kujundamiseks. Algul oli ta õppinud graveerija juures, kuid demonstreeris kiiresti talenti, mis ulatus kaugele puhtast tehnilisest oskusest; tal oli loomulik võime märkida inimkäitumise nüansse ja tõlkida need kaasahaaravaks visuaalseks narratiiviks. Kuid ta ei suutnud piirata end traditsimoonse graveerimise raamides, otsides oma kasvavale loovusele ekspressiivsemat väljundit. See juhtis teda nii St Martin’s Lane Academiale kui ka Sir James Thornhilli õppetööle, kus ta täisas oma oskusi maalias ja kompositsioonis, imeldes mõjutusi, mis hiljem tema unikaalset stiili määrasid.

    Kaasaegsete moraalsete teemade sünnik Hogarthi tõeline innovatsioon ei olnud pelgalt selles, *mida* ta maalis, vaid *kuidas*. Ta tõi vastu maailma, mida nimetas „kaasaegseteks moraalseteks teemade sarjadeks“ – piltide kordade, mis olid loodud jutustama lugu, sageli tugeva satiilse teravusega. Need ei olnud üksildased portreid või maastikud; need olid visuaalsed romaanid, mis avanesid vaataja silme ees, pakkudes teravat kommentaari ajastikus ühiskonnale. 1742. aastal loodud A Harlot's Progress (Lootuse kadutus) on ehk tema kuulsaim näide. See kuuest maalist koosnevas sarjas jälgib hoolikalt Mary tragöödia – noore naise, kes saabus Londoni täis lootust, kuid lõpuks allujub linnaelu kiusatustele ja ohtudele. Iga stseen on kujundatud ääretult detailsetult, täidetud sümbolitega, mis paljastajavad teda ümbritsevat moraalset lagunemist. Sarnaselt sellele jutustab 1733. aastal alustatud A Rake's Progress (Lõbusmehe kadutus) Tom Rakewelli hoolimatut langust – mehe, kes pillerdab oma pärandi kumalatust mängu, debaušis ja lõpuks madnessuses. Need ei olnud pelgalt hoiatused; need olid kangevaatluslikud portreetsid ühiskonnast, kes võitles klasside, moraalist ja sotsiaalse liikuvuse probleemidega. Hogarthi genius peitus tema võimes tõsta igapäevased stseenid – Londoni puldavad tänavad, rikkate luksuslikud siseõued, vaestade rängad elud – kunstiteosteks, mis kõlastasid oma publikut sügavalt. Ta ei kartnud kujundada elu karmid reaalsused, esitades need naudingi ja patoosiga segatud viisil, mis sundis vaatajatele seisata silm saamatu tõdigusega nii endaga kui ka oma ühiskonnaga.

    Tehnika ja mõjud: stiilide sünd Hogarthi kunstiline stiil oli mitmekoloogiliste mõjudude unikaalne amalgami. Ta austas suuresti hollandi žanripittide, nagu Pieter de Hoochi, realismit ja narratiivset detailset kuju, mis on nähtav tema hoolikas siseõude ja igapäevase elu kujundamises. Ka Prantsimaas loodud satiilised joonised mängisid rolli tema sotsiaalse kommentaari lähenemise vormimisel. Kuid Hogarth ei imiteerinud neid allikaid lihtsalt; ta sünteetiseeris need midagi täiesti uut ja selgelt oma kätte. Tema tehnikat iseloomustas meistraline jooneline ja varjundite kasutamine, mis on eriti ilmne tema graveerides. Ta kasutas eripärast ristivarjunduste tehnikat (cross-hatching), mis lõi sügavust ja tekstuuri, tuues oma stseenid elavaks üllastava selgusega. Tal oli ka erakordne silm kompositsioonile, korraldades kadrame sees figure ja objekte nii, et luua dünaamilisi ja kaasahaaravaid lugusid. Lisaks visuaalsele kunstile oli Hogarthit mõjutanud kirjandus, eriti Jonathan Swifti ja Henry Fieldingi teosed, kelle satiiriline vaim juhendas tema enda sotsiaalseid tähelepanuid. Ta uskois, et kunst ei tohiks olla pelgalt ilus, vaid peab ka teenima moraalset eesmärgi, väljakutses vaatajatele seisata silm oma ja ühiskonna ebamugavatele tõetustele. Ta püüdis hoida peeglit looduse ees, peegeldades nii selle ilu kui ka kolelust kangevaatlusliku aususega.

    Pärand ja igav mõju

    William Hogarthi mõju ulatub kaugele 18. sajandi kunsti piiridest. Tema töö sai tohutut populaarsust tänu tema maalistide põhjal loodud jooniste massprodutsioonile, muutes tema satiilised kommentaarid kunagi rohkem kättesaadavaks kui hiç varem. Teda peetakse laialt poliitilise karikatuuride ja trummikomiksite eeltulevaks, laidades aluse visuaalse lugujutamisele populaarkultuuris. Kunstnikud nagu James Gillray ja George Cruikshank olid otseselt tema stiilist mõjutatud, kandudes edasi tema sotsiaalse satiiri traditsiooni. Isegi kuulus esseist Charles Lamb tunnistas Hogarthi kujundite narratiivset jõudu, märkides kuulsa sõnadega, et need olid „nagu raamatud, mida on lugeda, rather than mereley looked at (lihtsalt vaadata“.

    Hogarth lõi selgelt briti kunstiline identiteet.

    Tema töö pakub vääramatut ülevaadet 18. sajandi Inglismaa ühiskonnale.

    Ta mõjutas kunstnike ja satiirikute põlvkonnasid.

    William Hogarth surmas 1764. aastal, jättes jälg, mis kõlastab ka täna. Ta on jäänud Briti kunsti ajaloos võtmefigureks, mida austatakse tema innovatiivse loo jutustamise, kangevaatlusliku sotsiaalse kommentaari ja püsiva võime eest tabada inimelu keerukusi. Tema maalid ja graveerid ei ole pelgalt ajaloolised artefaktid; need on elavad aknad möödunud ajastusse, pakkudes ajatut teistlikkust inimkonna lolluse ja vigu kohta. Ta tõimutendas, et kunst võib olla nii meelelahutuslik kui ka enlightne (valgustav), kutsudes vaatajaid mõtlema kriitiliselt oma ümbritseva maailma ja oma selle sees oleva koha üle.

    Loe lähemalt siit

    Leidke seda internetist

    QR-kood, mis viib Columbus Breaking the Egg allalaadimislehele

    originaluniqueart.com/et/art/download/william-hogarth-columbus-breaking-the-egg-8BWM8W-en/

    Viige seda teost allintena

    MLA
    Hogarth, William. Columbus Breaking the Egg. n.d., https://originaluniqueart.com/et/art/william-hogarth-columbus-breaking-the-egg-8BWM8W-en/
    APA
    Hogarth, William (n.d.). Columbus Breaking the Egg [Painting]. https://originaluniqueart.com/et/art/william-hogarth-columbus-breaking-the-egg-8BWM8W-en/
    Chicago
    William Hogarth. Columbus Breaking the Egg. n.d. https://originaluniqueart.com/et/art/william-hogarth-columbus-breaking-the-egg-8BWM8W-en/
    Harvard
    Hogarth, William (n.d.) Columbus Breaking the Egg. Available at: https://originaluniqueart.com/et/art/william-hogarth-columbus-breaking-the-egg-8BWM8W-en/

    Vaata lähedalt

    Columbus Breaking the Egg — William Hogarth

    Vaata lähemalt

    Vasta oma sõnadega. Siin ei ole vale vastuseid — on vaid vastuseid, mida saad selgitada.

    1. Mis esimesena silma kõige rohkem paneb ja miks?
    2. Millised värvid või kujundid loovad meeleolu — ja milline see meeleolu on?
    3. Meie kataloog liigitab seda teost kategooria christopher columbus, egg challenge, satire alla. Olete nõus? Mida te lisaksin või eemaldasite?
    4. Vaadake tagasi juhendi alguses esitatud teosele Plate kuus, A Rake's Progress. Tooge kaks asja, mis sellel ja käesoleva teose vahel ühtevad, ning üks erinevus.
    5. Teemad, mis korduvad William Hogarth teosel: satirical commentary on progress, challenging conventional wisdom”, “social critique. Millist neist te siin näete?

    Teie vastus

    Kirjutage sellest teosest lühike lõik, kasutades selle juhendi varasemate osade fakte ja eelmist annetud vastuseid.

    Kunstiküüpme

    Columbus Breaking the Egg — William Hogarth

    Kui hästi tunned seda teost?

    Märkige üks vastus iga 5 allpool esitatud küsimuse kohta. Igal on täpselt üks õige vastus.

    1. 1. What is the primary subject depicted in William Hogarth’s ‘Columbus Breaking the Egg’?

      • A A detailed portrait of Christopher Columbus.
      • B An apocryphal tale illustrating a challenge to conventional wisdom.
      • C A scene depicting a royal banquet.
    2. 2. The story behind ‘Columbus Breaking the Egg’ is based on which historical anecdote?

      • A A tale of Leonardo da Vinci's construction of the Duomo dome.
      • B An account attributed to Filippo Brunelleschi regarding the Florence Cathedral.
      • C A story involving Christopher Columbus and his initial voyage.
    3. 3. What artistic style is most closely associated with William Hogarth’s work, as exemplified by ‘Columbus Breaking the Egg’?

      • A Baroque.
      • B Rococo
      • C Neoclassical
    4. 4. In ‘Columbus Breaking the Egg,’ what does the shattered egg symbolize, according to Hogarth’s intention?

      • A The importance of scientific discovery.
      • B The limitations of human knowledge and the ease with which assumptions can be challenged
      • C The beauty of natural forms.
    5. 5. What medium was primarily used by Hogarth to create ‘Columbus Breaking the Egg’?

      • A Oil on canvas
      • B Watercolor
      • C Etching on paper

    Minu tulemus: ____ 5 kohta

    Vastuste võti — õpetajale

    See algab uue trükitud lehe, mistするため saab koopiidist lihtsalt eesmislõiguga eemaldada.

    1B · 2B · 3B · 4B · 5C

    Kontrollige kõiki vastuseid selle maali kataloogiplaaniga võrreldes

    Küsimused ja vastused

    Millest teos "Columbus Breaking the Egg" on valmistatud ja millises stiilis on see?

    Columbus Breaking the Egg“, autor William Hogarth ühendab endas Acrylic On Canvas tehnikat ja Rococo Satire stiili. Tehnika ja suundumus kirjeldavad teose valmistusviisi ja stiili.

    Mis tüüpi teos on "Columbus Breaking the Egg"?

    Teos „Columbus Breaking the Egg“, autor William Hogarth on klassifitseeritud kui WallArt. See kategooria kirjeldab originaalteose kunstivormi.

    Millist emotsiooni edastab Rococo Satire suunaga teos "Columbus Breaking the Egg"?

    "Columbus Breaking the Egg" kannab endas Reflective emotsionaalset toonist, mis on omane Rococo Satire suunale.