Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Στάουαρτ Ντέιβις σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Στάουαρτ Ντέιβις: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Visa 1: 300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 6% των προβολών του Στάουαρτ Ντέιβις. Στη συνέχεια οι Garage No. 1 και Study for ''Blips and Ifs''. Συνολικά 5.400 επισκέψεις: 1.100 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 4.300 στα έργα. Το κοινό μειώνεται: 43% λιγότερες επισκέψεις σε Σεπ 2026 σε σχέση με το Αύγ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 4.100 επισκέψεις. Κατανομή του κοινού ανά συσκευή: υπολογιστές (83%) και κινητά τηλέφωνα (17%). Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων (Αρμονία Χρωμάτων) συγκεντρώνει 17% των επισκέψεων με μόλις 8% του καταλόγου.
Στάουαρτ Ντέιβις: τα 10 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 10 έργα του Στάουαρτ Ντέιβις που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Visa 1
300 επισκέψεις · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 επισκέψεις · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 επισκέψεις · 4,3%
-
4
Η Οδός
100 επισκέψεις · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 επισκέψεις · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 επισκέψεις · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 επισκέψεις · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 επισκέψεις · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 επισκέψεις · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 επισκέψεις · 2,1%
Πώς αλλάζει το κοινό του Στάουαρτ Ντέιβις από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 200 |
| Ιούλ 2026 | 500 | 3.600 |
| Αύγ 2026 | 200 | 500 |
| Σεπ 2026 | 400 | 0 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Στάουαρτ Ντέιβις κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Στάουαρτ Ντέιβις;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 2,0% | 8,5% |
| Μαλακή σκιά | 16,0% | 8,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 32,0% | 29,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 34,0% | 40,4% |
| Φωτεινό | 16,0% | 12,8% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 20,0% | 21,3% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 20,0% | 12,8% |
| Ήπια ισορροπημένη | 20,0% | 27,7% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 34,0% | 34,0% |
| Έντονο χρώμα | 6,0% | 4,3% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 32,6% | 31,7% |
| Ουδέτερα χρώματα | 32,6% | 31,7% |
| Σκούρα χρώματα | 18,6% | 19,5% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 14,0% | 9,8% |
| Μονόχρωμα | 2,3% | 2,4% |
| Φύση | 0,0% | 2,4% |
| Ζεστά χρώματα | 0,0% | 2,4% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 14,0% | 17,0% |
| Ισορροπημένο | 44,0% | 34,0% |
| Ζωντανό | 42,0% | 48,9% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 16,0% | 23,4% |
| Ήπιο | 12,0% | 12,8% |
| Ισορροπημένη | 8,0% | 6,4% |
| Έντονη | 12,0% | 6,4% |
| Δήλωση | 52,0% | 51,1% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 36,0% | 23,4% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 8,0% | 17,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 10,0% | 12,8% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 26,0% | 27,7% |
| Συνοπτική παλέτα | 20,0% | 19,1% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Στάουαρτ Ντέιβις κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Η Οδός | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Κινητά, τάμπλετ ή υπολογιστές: από πού παρακολουθείται ο Στάουαρτ Ντέιβις;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Συσκευή | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| υπολογιστές | 4.500 | 83,3% |
| κινητά τηλέφωνα | 900 | 16,7% |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Στάουαρτ Ντέιβις;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 400 | 100,0% |
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Στάουαρτ Ντέιβις και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 100 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 100 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 100 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 100 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 100 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 200 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 100 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Στάουαρτ Ντέιβις: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Στάουαρτ Ντέιβις;
- Visa 1: 300 επισκέψεις, 6% των προβολών του Στάουαρτ Ντέιβις. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 10.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Στάουαρτ Ντέιβις;
- 5.400 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (1.100 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 4.300 στα έργα).
Οι χρήστες παρακολουθούν τον Στάουαρτ Ντέιβις από κινητό ή από υπολογιστή;
- Σε cả τα δύο: υπολογιστές (83%) και κινητά τηλέφωνα (17%); το υπολογιστές πρωτεύει με 83%.
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Στάουαρτ Ντέιβις;
- Ναι, Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων (Αρμονία Χρωμάτων): 17% των επισκέψεων για το 8% του καταλόγου.