Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Stanisława de Karłowska σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Stanisława de Karłowska: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 9% των προβολών του Stanisława de Karłowska. Στη συνέχεια οι Church of the Holy Cross, Cracow και At Church Staunton, Somerset. Συνολικά 1.300 επισκέψεις: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 900 στα έργα. Το κοινό μειώνεται: 100% λιγότερες επισκέψεις σε Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 1.100 επισκέψεις. Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Φύση (Παλέτα Χρωμάτων) συγκεντρώνει 33% των επισκέψεων με μόλις 12% του καταλόγου.
Stanisława de Karłowska: τα 10 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 10 έργα του Stanisława de Karłowska που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France, 1932
100 επισκέψεις · 9,1%
-
2
Church of the Holy Cross, Cracow, 1926
100 επισκέψεις · 9,1%
-
3
At Church Staunton, Somerset, 1916
100 επισκέψεις · 9,1%
-
4
Fried Fish Shop, 1907
100 επισκέψεις · 9,1%
-
5
The Quay at Binic, Brittany, 1935
100 επισκέψεις · 9,1%
-
6
St James's Square, 1939
100 επισκέψεις · 9,1%
-
7
Lock on the Canal, 1913
100 επισκέψεις · 9,1%
-
8
Barrage Balloons
100 επισκέψεις · 9,1%
-
9
Snow in Russell Square, 1940
100 επισκέψεις · 9,1%
-
10
Rocks in Anglesey, 1900
100 επισκέψεις · 9,1%
Πώς αλλάζει το κοινό του Stanisława de Karłowska από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 700 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 200 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Stanisława de Karłowska κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Stanisława de Karłowska;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 4,0% | 9,1% |
| Μαλακή σκιά | 8,0% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 72,0% | 63,6% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 16,0% | 27,3% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 36,0% | 45,5% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 40,0% | 18,2% |
| Ήπια ισορροπημένη | 20,0% | 27,3% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 4,0% | 9,1% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 75,0% | 66,7% |
| Φύση | 12,5% | 33,3% |
| Γήινοι τόνοι | 12,5% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 24,0% | 27,3% |
| Ισορροπημένο | 72,0% | 63,6% |
| Ζωντανό | 4,0% | 9,1% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 16,0% | 27,3% |
| Ήπιο | 28,0% | 45,5% |
| Ισορροπημένη | 12,0% | 9,1% |
| Έντονη | 16,0% | 0,0% |
| Δήλωση | 28,0% | 18,2% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 68,0% | 45,5% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 12,0% | 18,2% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,0% | 18,2% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 12,0% | 18,2% |
| Συνοπτική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Stanisława de Karłowska κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rocks in Anglesey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Snow in Russell Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lock on the Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Swiss Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Church Staunton, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages at Cuckfield, Suss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adamson Road, NW3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church of the Holy Cross, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Stanisława de Karłowska;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Stanisława de Karłowska και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 100 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 100 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Stanisława de Karłowska: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Stanisława de Karłowska;
- Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 επισκέψεις, 9% των προβολών του Stanisława de Karłowska. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 10.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Stanisława de Karłowska;
- 1.300 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (400 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 900 στα έργα).
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Stanisława de Karłowska;
- Ναι, Φύση (Παλέτα Χρωμάτων): 33% των επισκέψεων για το 12% του καταλόγου.