Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Πιέρ Ναρκίς Γερέν σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Πιέρ Ναρκίς Γερέν: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Aurora and Cephalus: 800 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 40% των προβολών του Πιέρ Ναρκίς Γερέν. Στη συνέχεια οι Διδώ και Αινείας και The artist's daughter. Συνολικά 2.000 επισκέψεις: 100 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.900 στα έργα. Το κοινό μεγαλώνει: 200% περισσότερες επισκέψεις στο Σεπ 2026 σε σχέση με το Αύγ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 1.200 επισκέψεις. Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Ασυρμητική παλέτα (Αρμονία Χρωμάτων) συγκεντρώνει 45% των επισκέψεων με μόλις 11% του καταλόγου.
Πιέρ Ναρκίς Γερέν: τα 9 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 9 έργα του Πιέρ Ναρκίς Γερέν που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 επισκέψεις · 40,0%
-
2
Διδώ και Αινείας, 1815
300 επισκέψεις · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 επισκέψεις · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 επισκέψεις · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 επισκέψεις · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 επισκέψεις · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 επισκέψεις · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 επισκέψεις · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 επισκέψεις · 5,0%
Πώς αλλάζει το κοινό του Πιέρ Ναρκίς Γερέν από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 0 | 1.200 |
| Αύγ 2026 | 0 | 200 |
| Σεπ 2026 | 100 | 500 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Πιέρ Ναρκίς Γερέν κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Πιέρ Ναρκίς Γερέν;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Συναισθηματική Χροιά | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μελαγχολικός | 71,4% | 80,0% |
| Δραματικό | 14,3% | 20,0% |
| Μυστηριώδης | 14,3% | 0,0% |
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 27,8% | 20,0% |
| Μαλακή σκιά | 44,4% | 60,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 27,8% | 20,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 0,0% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 27,8% | 55,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 22,2% | 5,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 38,9% | 30,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 11,1% | 10,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 70,6% | 73,7% |
| Σκούρα χρώματα | 23,5% | 26,3% |
| Ουδέτερα χρώματα | 5,9% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 27,8% | 55,0% |
| Ισορροπημένο | 61,1% | 40,0% |
| Ζωντανό | 11,1% | 5,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 16,7% | 10,0% |
| Ισορροπημένη | 11,1% | 5,0% |
| Έντονη | 22,2% | 55,0% |
| Δήλωση | 50,0% | 30,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 11,1% | 45,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 27,8% | 5,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 5,6% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 50,0% | 35,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 5,6% | 15,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Πιέρ Ναρκίς Γερέν κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Διδώ και Αινείας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Πιέρ Ναρκίς Γερέν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Πιέρ Ναρκίς Γερέν και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 21 Σεπ | 0 |
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 100 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 100 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 200 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 200 |
| Τρί 6 Οκτ | 200 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 100 |
| Κυρ 11 Οκτ | 100 |
| Δευ 12 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 300 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 300 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
Πιέρ Ναρκίς Γερέν: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Πιέρ Ναρκίς Γερέν;
- Aurora and Cephalus: 800 επισκέψεις, 40% των προβολών του Πιέρ Ναρκίς Γερέν. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 9.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Πιέρ Ναρκίς Γερέν;
- 2.000 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (100 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.900 στα έργα).
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Πιέρ Ναρκίς Γερέν;
- Ναι, Ασυρμητική παλέτα (Αρμονία Χρωμάτων): 45% των επισκέψεων για το 11% του καταλόγου.