Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Περε Σέρα σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Περε Σέρα: το κοινό με μια ματιά
Το έργο Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells τραβάει περισσότερη προσοχή: 200 επισκέψεις σε διάστημα δώδεκα μηνών, που αντιστοιχούν στο 22% όλων των προβολών του Περε Σέρα στο OriginalUniqueArt.com. Ακολουθούν οι Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra και Mare De Déu De Sigena. Ο/Η Περε Σέρα συγκέντρωσε 1.400 επισκέψεις: 500 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 900 στα μεμονωμένα έργα. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 1.300 επισκέψεις. Το κοινό προτιμά το Ισορροπημένη (Αντίθεση): 22% των επισκέψεων, για το 8% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 8 έργα του Περε Σέρα που τραβούνε περισσότερα βλέμματα
Καταταγίζονται με βάση τις πραγματικές επισκέψεις στο OriginalUniqueArt.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες: τα 8 έργα του Περε Σέρα που ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες, ξεκινώντας από την πρώτη θέση.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 επισκέψεις · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 επισκέψεις · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 επισκέψεις · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 επισκέψεις · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 επισκέψεις · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 επισκέψεις · 11,1%
-
7
Virgem
100 επισκέψεις · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 επισκέψεις · 11,1%
Πόσοι άνθρωποι παρακολουθούν τον/την Περε Σέρα κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 900 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 100 | 0 |
Πόσο συχνά παρακολουθούν τα έργα του Περε Σέρα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι ακόλουθοι του Περε Σέρα;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 8,3% | 11,1% |
| Μαλακή σκιά | 58,3% | 55,6% |
| Ήπια φωτεινότητα | 33,3% | 33,3% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 0,0% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 8,3% | 11,1% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 16,7% | 11,1% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 75,0% | 77,8% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 83,3% | 77,8% |
| Γήινοι τόνοι | 8,3% | 11,1% |
| Ουδέτερα χρώματα | 8,3% | 11,1% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 8,3% | 11,1% |
| Ισορροπημένο | 41,7% | 44,4% |
| Ζωντανό | 50,0% | 44,4% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 8,3% | 11,1% |
| Ισορροπημένη | 8,3% | 22,2% |
| Έντονη | 50,0% | 33,3% |
| Δήλωση | 33,3% | 33,3% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 16,7% | 22,2% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 66,7% | 55,6% |
| Συνοπτική παλέτα | 16,7% | 22,2% |
Ποια έργα του Περε Σέρα τραβούν περισσότερη προσοχή, μήνα με μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna And Child With Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna With Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες ακολουθούν τον Περε Σέρα;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Σλοβενικά | 100 | 100,0% |
Πόσοι άνθρωποι παρακολουθούν τον/την Περε Σέρα κάθε μέρα και τι αναμένεται;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 100 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον Περε Σέρα
Ποια έργα του Περε Σέρα τραβούν περισσότερη προσοχή;
- Το έργο Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells, με 200 επισκέψεις (22% όλων των προβολών του Περε Σέρα). Η κατάταξη παραπάνω περιλαμβάνει 8 έργα.
Πόσοι άνθρωποι παρακολουθούν τον/την Περε Σέρα στο OriginalUniqueArt.com;
- 1.400 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 500 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 900 σε μεμονωμένα έργα.
Τι είδους έργα του Περε Σέρα προτιμούν οι χρήστες;
- Ισορροπημένη (Αντίθεση): 22% των επισκέψεων, έναντι 8% του καταλόγου.