Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Πωλ Πουάρ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Πωλ Πουάρ: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Long dress: 300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 19% των προβολών του Πωλ Πουάρ. Στη συνέχεια οι Coat και Fancy dress. Συνολικά 5.600 επισκέψεις: 4.200 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.400 στα έργα. Το κοινό μεγαλώνει: 160% περισσότερες επισκέψεις στο Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Μήνας αιχμής: Οκτ 2026 με 2.600 επισκέψεις. Κατανομή του κοινού ανά συσκευή: υπολογιστές (68%), κινητά τηλέφωνα (30%) και ταμπλέτες (2%). Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Φωτεινή Ισορροπία (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 38% των επισκέψεων με μόλις 17% του καταλόγου.
Πωλ Πουάρ: τα 7 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 7 έργα του Πωλ Πουάρ που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Long dress, 1922
300 επισκέψεις · 18,8%
-
2
Coat, 1923
300 επισκέψεις · 18,8%
-
3
Fancy dress, 1935
300 επισκέψεις · 18,8%
-
4
Garden Party Dress
300 επισκέψεις · 18,8%
-
5
Evening dress\n\nFront of evening dress, 1913
200 επισκέψεις · 12,5%
-
6
Evening Dress
100 επισκέψεις · 6,2%
-
7
Coat, 1926
100 επισκέψεις · 6,2%
Πώς αλλάζει το κοινό του Πωλ Πουάρ από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 100 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 800 | 900 |
| Αύγ 2026 | 100 | 100 |
| Σεπ 2026 | 800 | 200 |
| Οκτ 2026 | 2.400 | 200 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Πωλ Πουάρ κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Πωλ Πουάρ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 25,0% | 31,2% |
| Μαλακή σκιά | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 8,3% | 0,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 16,7% | 37,5% |
| Φωτεινό | 50,0% | 31,2% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 91,7% | 81,2% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 8,3% | 18,8% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 55,6% | 71,4% |
| Γήινοι τόνοι | 11,1% | 21,4% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 33,3% | 7,1% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 75,0% | 75,0% |
| Ισορροπημένο | 16,7% | 6,2% |
| Ζωντανό | 8,3% | 18,8% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 16,7% | 25,0% |
| Ήπιο | 16,7% | 31,2% |
| Ισορροπημένη | 8,3% | 6,2% |
| Έντονη | 16,7% | 0,0% |
| Δήλωση | 41,7% | 37,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 33,3% | 50,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 8,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,3% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 33,3% | 31,2% |
| Συνοπτική παλέτα | 16,7% | 18,8% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Πωλ Πουάρ κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Long dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Evening dress\n\nFront of e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Party Costume [Left]\nParty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Ensemble\n\nFront V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (D7U6K6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fancy dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Κινητά, τάμπλετ ή υπολογιστές: από πού παρακολουθείται ο Πωλ Πουάρ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Συσκευή | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| υπολογιστές | 3.800 | 67,9% |
| κινητά τηλέφωνα | 1.700 | 30,4% |
| ταμπλέτες | 100 | 1,8% |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Πωλ Πουάρ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Γαλλικά | 700 | 30,4% |
| Τσέχικα | 300 | 13,0% |
| Γερμανικά | 300 | 13,0% |
| Ισπανικά | 300 | 13,0% |
| Πολωνικά | 300 | 13,0% |
| Βουλγαρικά | 100 | 4,3% |
| Ελληνικά | 100 | 4,3% |
| Ρουμανικά | 100 | 4,3% |
| Σλοβακικά | 100 | 4,3% |
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Πωλ Πουάρ και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 100 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 1.000 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 100 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 100 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 100 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 100 |
| Τρί 3 Νοέ | 100 |
| Τετ 4 Νοέ | 200 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Πωλ Πουάρ: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Πωλ Πουάρ;
- Long dress: 300 επισκέψεις, 19% των προβολών του Πωλ Πουάρ. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 7.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Πωλ Πουάρ;
- 5.600 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (4.200 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.400 στα έργα).
Οι χρήστες παρακολουθούν τον Πωλ Πουάρ από κινητό ή από υπολογιστή;
- Σε cả τα δύο: υπολογιστές (68%), κινητά τηλέφωνα (30%) και ταμπλέτες (2%); το υπολογιστές πρωτεύει με 68%.
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Πωλ Πουάρ;
- Ναι, Φωτεινή Ισορροπία (Φωτεινότητα): 38% των επισκέψεων για το 17% του καταλόγου.