Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Μ. Φ. Χουσείν σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Μ. Φ. Χουσείν: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Mother Teresa: 1.000 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 62% των προβολών του Μ. Φ. Χουσείν. Στη συνέχεια οι Untitled (Three Horses) και Untitled. Συνολικά 1.400 επισκέψεις: 300 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.100 στα έργα. Το κοινό μειώνεται: 100% λιγότερες επισκέψεις σε Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 800 επισκέψεις. Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων) συγκεντρώνει 62% των επισκέψεων με μόλις 10% του καταλόγου.
Μ. Φ. Χουσείν: τα 5 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 5 έργα του Μ. Φ. Χουσείν που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
Πώς αλλάζει το κοινό του Μ. Φ. Χουσείν από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 600 |
| Αύγ 2026 | 100 | 200 |
| Σεπ 2026 | 0 | 300 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Μ. Φ. Χουσείν κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Μ. Φ. Χουσείν;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 5,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 15,0% | 62,5% |
| Ήπια φωτεινότητα | 35,0% | 18,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 15,0% | 6,2% |
| Φωτεινό | 30,0% | 12,5% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 40,0% | 18,8% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 20,0% | 6,2% |
| Ήπια ισορροπημένη | 30,0% | 62,5% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 10,0% | 12,5% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 10,0% | 62,5% |
| Γήινοι τόνοι | 40,0% | 18,8% |
| Μονόχρωμα | 25,0% | 18,8% |
| Ουδέτερα χρώματα | 20,0% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 5,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 40,0% | 18,8% |
| Ισορροπημένο | 45,0% | 68,8% |
| Ζωντανό | 15,0% | 12,5% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 30,0% | 18,8% |
| Ήπιο | 5,0% | 12,5% |
| Ισορροπημένη | 10,0% | 62,5% |
| Έντονη | 20,0% | 6,2% |
| Δήλωση | 35,0% | 0,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 10,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 5,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 0,0% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 45,0% | 12,5% |
| Συνοπτική παλέτα | 40,0% | 87,5% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Μ. Φ. Χουσείν κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mother Teresa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 300 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fanā Baqā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Qāf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Horse) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Woman) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Village Women) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sixth Seal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Μ. Φ. Χουσείν;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 100 | 100,0% |
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Μ. Φ. Χουσείν και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 100 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
Μ. Φ. Χουσείν: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Μ. Φ. Χουσείν;
- Mother Teresa: 1.000 επισκέψεις, 62% των προβολών του Μ. Φ. Χουσείν. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 5.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Μ. Φ. Χουσείν;
- 1.400 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (300 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.100 στα έργα).
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Μ. Φ. Χουσείν;
- Ναι, Σκούρα χρώματα (Παλέτα Χρωμάτων): 62% των επισκέψεων για το 10% του καταλόγου.