Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του John Guthrie Spence Smith σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
John Guthrie Spence Smith: το κοινό με μια ματιά
Το έργο A Midlothian Farm τραβάει περισσότερη προσοχή: 300 επισκέψεις σε διάστημα δώδεκα μηνών, που αντιστοιχούν στο 25% όλων των προβολών του John Guthrie Spence Smith στο OriginalUniqueArt.com. Ακολουθούν οι John Knox's House, High Street, Edinburgh και Old Perth Buildings. Ο/Η John Guthrie Spence Smith συγκέντρωσε 1.400 επισκέψεις: 400 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 1.000 στα μεμονωμένα έργα. Ο πιο πολυσύχναστος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 1.000 επισκέψεις. Το κοινό προτιμά το Ισχυρή χρωματική ενότητα (Αρμονία Χρωμάτων): 92% των επισκέψεων, για το 56% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 9 έργα του John Guthrie Spence Smith που τραβούνε περισσότερα βλέμματα
Καταταγίζονται με βάση τις πραγματικές επισκέψεις στο OriginalUniqueArt.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες: τα 9 έργα του John Guthrie Spence Smith που ανοίγουν περισσότερο οι χρήστες, ξεκινώντας από την πρώτη θέση.
-
1
A Midlothian Farm, 1925
300 επισκέψεις · 25,0%
-
2
John Knox's House, High Street, Edinburgh, 1929
200 επισκέψεις · 16,7%
-
3
Old Perth Buildings, 1932
100 επισκέψεις · 8,3%
-
4
The Croft, Anstruther, 1920
100 επισκέψεις · 8,3%
-
5
Red Roofs
100 επισκέψεις · 8,3%
-
6
Mowbray House, High Street, Edinburgh, 1930
100 επισκέψεις · 8,3%
-
7
St Monance Kirk, 1930
100 επισκέψεις · 8,3%
-
8
St Monance Kirk, 1950
100 επισκέψεις · 8,3%
-
9
Standing Female Nude
100 επισκέψεις · 8,3%
Πόσοι άνθρωποι παρακολουθούν τον/την John Guthrie Spence Smith κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 200 | 800 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 200 | 100 |
Πόσο συχνά παρακολουθούν τα έργα του John Guthrie Spence Smith;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους έργα επιλέγουν οι ακόλουθοι του John Guthrie Spence Smith;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 11,6% | 16,7% |
| Μαλακή σκιά | 30,2% | 25,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 48,8% | 50,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 9,3% | 8,3% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 20,9% | 16,7% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 48,8% | 75,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 27,9% | 8,3% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 2,3% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 52,9% | 33,3% |
| Γήινοι τόνοι | 41,2% | 66,7% |
| Σκούρα χρώματα | 5,9% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 18,6% | 16,7% |
| Ισορροπημένο | 79,1% | 83,3% |
| Ζωντανό | 2,3% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 2,3% | 0,0% |
| Ήπιο | 48,8% | 41,7% |
| Ισορροπημένη | 20,9% | 0,0% |
| Έντονη | 25,6% | 58,3% |
| Δήλωση | 2,3% | 0,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 18,6% | 8,3% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 2,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 2,3% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 55,8% | 91,7% |
| Συνοπτική παλέτα | 20,9% | 0,0% |
Ποια έργα του John Guthrie Spence Smith τραβούν περισσότερη προσοχή, μήνα με μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Midlothian Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Self Portrait (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| French Farmyard near Étaples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape (verso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasture near Craigmillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages with Red Tiles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Croft, Anstruther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Preston Kirk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες ακολουθούν τον John Guthrie Spence Smith;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 200 | 100,0% |
Πόσοι άνθρωποι παρακολουθούν τον/την John Guthrie Spence Smith κάθε μέρα και τι αναμένεται;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 100 |
| Σαβ 24 Οκτ | 100 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 27 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ερωτήσεις για τον John Guthrie Spence Smith
Ποια έργα του John Guthrie Spence Smith τραβούν περισσότερη προσοχή;
- Το έργο A Midlothian Farm, με 300 επισκέψεις (25% όλων των προβολών του John Guthrie Spence Smith). Η κατάταξη παραπάνω περιλαμβάνει 9 έργα.
Πόσοι άνθρωποι παρακολουθούν τον/την John Guthrie Spence Smith στο OriginalUniqueArt.com;
- 1.400 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.000 σε μεμονωμένα έργα.
Τι είδους έργα του John Guthrie Spence Smith προτιμούν οι χρήστες;
- Ισχυρή χρωματική ενότητα (Αρμονία Χρωμάτων): 92% των επισκέψεων, έναντι 56% του καταλόγου.