Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του John Ferneley, Snr σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
John Ferneley, Snr: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 15% των προβολών του John Ferneley, Snr. Στη συνέχεια οι Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar' και A Grey Hunter. Συνολικά 1.300 επισκέψεις: 300 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.000 στα έργα. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 1.300 επισκέψεις. Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 54% των επισκέψεων με μόλις 32% του καταλόγου.
John Ferneley, Snr: τα 9 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 9 έργα του John Ferneley, Snr που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter
200 επισκέψεις · 15,4%
-
2
Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar', 1834
200 επισκέψεις · 15,4%
-
3
A Grey Hunter, 1820
200 επισκέψεις · 15,4%
-
4
The Marriott Family
200 επισκέψεις · 15,4%
-
5
The Bays, Manchester, 1843
100 επισκέψεις · 7,7%
-
6
Marvel, KingFisher And The Lad, Three Hunters Belonging To William Angerstein, In A Field With His Dog Spring
100 επισκέψεις · 7,7%
-
7
The Rossendale Hunt
100 επισκέψεις · 7,7%
-
8
Emlius, Winter of the 1832 Derby, held by a Groom at Doncaster
100 επισκέψεις · 7,7%
-
9
Mr. C. N. Hogg's Claxton and a Groom in a Stable
100 επισκέψεις · 7,7%
Πώς αλλάζει το κοινό του John Ferneley, Snr από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 300 | 1.000 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του John Ferneley, Snr κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του John Ferneley, Snr;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 10,6% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 40,4% | 30,8% |
| Ήπια φωτεινότητα | 31,9% | 53,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 14,9% | 15,4% |
| Φωτεινό | 2,1% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 6,4% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 21,3% | 30,8% |
| Ήπια ισορροπημένη | 40,4% | 30,8% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 29,8% | 38,5% |
| Έντονο χρώμα | 2,1% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 63,6% | 61,5% |
| Σκούρα χρώματα | 22,7% | 30,8% |
| Μεταλλικές αποχρώσεις | 4,5% | 7,7% |
| Ουδέτερα χρώματα | 6,8% | 0,0% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 2,3% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 17,0% | 15,4% |
| Ισορροπημένο | 55,3% | 53,8% |
| Ζωντανό | 27,7% | 30,8% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 8,5% | 0,0% |
| Ήπιο | 21,3% | 15,4% |
| Ισορροπημένη | 12,8% | 0,0% |
| Έντονη | 27,7% | 46,2% |
| Δήλωση | 29,8% | 38,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 6,4% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 4,3% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 12,8% | 7,7% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 40,4% | 46,2% |
| Συνοπτική παλέτα | 36,2% | 46,2% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του John Ferneley, Snr κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 4th Royal Irish Dragoon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playmate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr George Marriott On His B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Troop Sergeant Major, the 7… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bays, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Chestnut Racehorse Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| of champions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Saddled Bay Hunter In A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Colonel Arthur B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του John Ferneley, Snr;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον John Ferneley, Snr και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Τρί 22 Σεπ | 0 |
| Τετ 23 Σεπ | 0 |
| Πέμ 24 Σεπ | 0 |
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 0 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 0 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 100 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 200 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
John Ferneley, Snr: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του John Ferneley, Snr;
- Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter: 200 επισκέψεις, 15% των προβολών του John Ferneley, Snr. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 9.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η John Ferneley, Snr;
- 1.300 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (300 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.000 στα έργα).
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την John Ferneley, Snr;
- Ναι, Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 54% των επισκέψεων για το 32% του καταλόγου.