Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Self-portrait: 200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 40% των προβολών του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா. Στη συνέχεια οι Longing for love και Self-portrait. Συνολικά 700 επισκέψεις: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 300 στα έργα. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 300 επισκέψεις. Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 60% των επισκέψεων με μόλις 33% του καταλόγου.
Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா: τα 4 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 4 έργα του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
Πώς αλλάζει το κοινό του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 0 |
| Ιούλ 2026 | 0 | 300 |
| Αύγ 2026 | 0 | 0 |
| Σεπ 2026 | 200 | 0 |
| Οκτ 2026 | 200 | 0 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 16,7% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 33,3% | 40,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 33,3% | 60,0% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 16,7% | 0,0% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 33,3% | 60,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 0,0% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 50,0% | 20,0% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 16,7% | 20,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γήινοι τόνοι | 50,0% | 66,7% |
| Σκούρα χρώματα | 25,0% | 33,3% |
| Ουδέτερα χρώματα | 25,0% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 33,3% | 60,0% |
| Ισορροπημένο | 50,0% | 20,0% |
| Ζωντανό | 16,7% | 20,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 0,0% | 0,0% |
| Ήπιο | 66,7% | 60,0% |
| Ισορροπημένη | 0,0% | 0,0% |
| Έντονη | 0,0% | 0,0% |
| Δήλωση | 33,3% | 40,0% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 16,7% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 16,7% | 40,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 0,0% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 50,0% | 40,0% |
| Συνοπτική παλέτα | 16,7% | 20,0% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nudes on the crag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Longing for love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Adam and Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αγγλικά | 200 | 66,7% |
| Ισπανικά | 100 | 33,3% |
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 100 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 100 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 100 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 100 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா;
- Self-portrait: 200 επισκέψεις, 40% των προβολών του Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 4.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா;
- 700 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (400 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 300 στα έργα).
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Ισμαήλ Νέρι Ντε Άλμεய்டா;
- Ναι, Ήπια φωτεινότητα (Φωτεινότητα): 60% των επισκέψεων για το 33% του καταλόγου.