Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ενρί Μορέ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Ενρί Μορέ: τι δείχνει μια χρονιά επισκέψεων
Το The Dunes of Tregune, Finistere είναι το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις: 400 επισκέψεις σε ένα χρόνο, 7% όλης της προσοχής που έχει αποσχεματιστεί στον/στην Ενρί Μορέ. Ακολουθούν οι Farm at Doelan και Rocks by the Sea. Η σελίδα του καλλιτέχνη έλαβε 400 επισκέψεις και τα έργα 5.500: 5.900 συνολικά. Η προσοχή αυξήθηκε κατά 300% από Αύγ 2026 έως Σεπ 2026. Ο Ιούλ 2026 ήταν ο πιο πολυσύχναστος μήνας, με 4.800 επισκέψεις. Οι επισκέπτες παρακολουθούν σε υπολογιστές (100%). Προτιμούν το Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): 88% των επισκέψεων έναντι 64% του καταλόγου.
Τα 10 πιο δημοφιλή έργα του Ενρί Μορέ
Κάθε κατάταξη αντικατοπτρίζει τις επισκέψεις που σημειώθηκαν στο OriginalUniqueArt.com κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες· η 1η θέση αντιστοιχεί στο έργο του Ενρί Μορέ με τις περισσότερες επισκέψεις.
-
1
The Dunes of Tregune, Finistere, 1910
400 επισκέψεις · 7,0%
-
2
Farm at Doelan
300 επισκέψεις · 5,3%
-
3
Rocks by the Sea
300 επισκέψεις · 5,3%
-
4
Fishing Boats in Brittany, 1897
200 επισκέψεις · 3,5%
-
5
The Entrance to Pouldu, 1904
200 επισκέψεις · 3,5%
-
6
dolain finistere, 1910
200 επισκέψεις · 3,5%
-
7
Evening at Ouessant
200 επισκέψεις · 3,5%
-
8
The Cliffs near the Sea, 1896
200 επισκέψεις · 3,5%
-
9
St. Guenole, Pen' March, 1908
200 επισκέψεις · 3,5%
-
10
The Cliffs at Belle Ile, 1901
200 επισκέψεις · 3,5%
Πότε επισκέπονται οι χρήστες τη σελίδα του Ενρί Μορέ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Οκτ 2025 | 0 | 0 |
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 600 |
| Ιούλ 2026 | 300 | 4.500 |
| Αύγ 2026 | 100 | 0 |
| Σεπ 2026 | 0 | 400 |
Πότε είναι διαθέσιμα τα έργα του Ενρί Μορέ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι επισκέπτες ανάμεσα στα έργα του Ενρί Μορέ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 4,0% | 12,3% |
| Μαλακή σκιά | 26,0% | 19,3% |
| Ήπια φωτεινότητα | 54,0% | 50,9% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 16,0% | 17,5% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 8,0% | 1,8% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 14,0% | 22,8% |
| Ήπια ισορροπημένη | 64,0% | 70,2% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 14,0% | 5,3% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 34,3% | 45,5% |
| Γήινοι τόνοι | 34,3% | 36,4% |
| Σκούρα χρώματα | 17,1% | 12,1% |
| Φύση | 14,3% | 6,1% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 6,0% | 3,5% |
| Ισορροπημένο | 64,0% | 87,7% |
| Ζωντανό | 30,0% | 8,8% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 6,0% | 5,3% |
| Ήπιο | 24,0% | 28,1% |
| Ισορροπημένη | 16,0% | 14,0% |
| Έντονη | 38,0% | 21,1% |
| Δήλωση | 16,0% | 31,6% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 52,0% | 52,6% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 22,0% | 26,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 14,0% | 15,8% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 12,0% | 5,3% |
| Συνοπτική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
Ποια είναι τα πιο δημοφιλή έργα του Ενρί Μορέ, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
| Έργο τέχνης | Οκτ 2025 | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Chapel of Le Pouldu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lorient Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm in the Breton Countrys… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beg er Vran Finistere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Porspoder the Port Finistere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| quessant calm day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cliffs at Kerserol, Finiste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sea Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailboats in Brittany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Ouessant calm sea Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ποια είναι η κατανομή των συσκευών του κοινού του Ενρί Μορέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
| Συσκευή | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| υπολογιστές | 5.900 | 100,0% |
Σε ποιες γλώσσες ακολουθείται ο/η Ενρί Μορέ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
| Γλώσσα | Επισκέψεις | Κοινοποίηση |
|---|---|---|
| Αραβικά | 100 | 100,0% |
Πόσες επισκέψεις έχει καθημερινά ο Ενρί Μορέ και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 25 Σεπ | 0 |
| Σαβ 26 Σεπ | 0 |
| Κυρ 27 Σεπ | 0 |
| Δευ 28 Σεπ | 0 |
| Τρί 29 Σεπ | 0 |
| Τετ 30 Σεπ | 100 |
| Πέμ 1 Οκτ | 0 |
| Παρ 2 Οκτ | 0 |
| Σαβ 3 Οκτ | 0 |
| Κυρ 4 Οκτ | 0 |
| Δευ 5 Οκτ | 0 |
| Τρί 6 Οκτ | 100 |
| Τετ 7 Οκτ | 0 |
| Πέμ 8 Οκτ | 0 |
| Παρ 9 Οκτ | 0 |
| Σαβ 10 Οκτ | 0 |
| Κυρ 11 Οκτ | 0 |
| Δευ 12 Οκτ | 0 |
| Τρί 13 Οκτ | 0 |
| Τετ 14 Οκτ | 0 |
| Πέμ 15 Οκτ | 0 |
| Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Τι ρωτούν για τον/την Ενρί Μορέ
Ποιο έργο του Ενρί Μορέ έχει τις περισσότερες επισκέψεις;
- Το The Dunes of Tregune, Finistere βρίσκεται στην πρώτη θέση με 400 επισκέψεις, αντιστοιχίζοντας στο 7% των προβολών. 10 έργα βρίσκονται ψηλότερα.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Ενρί Μορέ στο OriginalUniqueArt.com;
- 5.900 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 400 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 5.500 στα έργα.
Με ποιες συσκευές προσεγγίζει το κοινό του Ενρί Μορέ;
- Το κοινό προέρχεται από υπολογιστές (100%); το υπολογιστές αποτελεί το 100% των επισκέψεων.
Ποια έργα του Ενρί Μορέ ταιριάζουν στην γεύση των επισκεπτών;
- Έργα που περιγράφονται ως Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος) συγκεντρώνουν 88% των επισκέψεων για 64% του καταλόγου.