Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Έρνεστ Α. Λ. Χαμ: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το St John's Church, Southall: 300 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, που αντιστοιχούν στο 9% των προβολών του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ. Στη συνέχεια οι Norwood Green και High Street, Southall (looking west). Συνολικά 2.900 επισκέψεις: 1.000 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.900 στα έργα. Το κοινό μειώνεται: 100% λιγότερες επισκέψεις σε Οκτ 2026 σε σχέση με το Σεπ 2026. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026 με 2.400 επισκέψεις. Ένα στυλ ξεχωρίζει: το Γαλήνιο (Συναισθηματική Χροιά) συγκεντρώνει 39% των επισκέψεων με μόλις 24% του καταλόγου.
Έρνεστ Α. Λ. Χαμ: τα 10 έργα με τις περισσότερες προβολές
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 10 έργα του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ που έγιναν πιο δημοφιλή στο OriginalUniqueArt.com σε διάστημα δώδεκα μηνών.
-
1
St John's Church, Southall, 1892
300 επισκέψεις · 9,4%
-
2
Norwood Green, 1895
200 επισκέψεις · 6,2%
-
3
High Street, Southall (looking west), 1894
200 επισκέψεις · 6,2%
-
4
St John's Southall (Old Church) in 1897, 1931
200 επισκέψεις · 6,2%
-
5
The Canal Dock, Endsleigh Road, Southall, 1895
200 επισκέψεις · 6,2%
-
6
Norwood Farm, 1910
200 επισκέψεις · 6,2%
-
7
The Common, North Hyde Bridge, 1899
100 επισκέψεις · 3,1%
-
8
The Canal Bridge and 'Grand Junction Arms', North Hyde Lane, Southall, 1895
100 επισκέψεις · 3,1%
-
9
Tentelow Lane, Norwood Green, Southall, 1901
100 επισκέψεις · 3,1%
-
10
Flour Mill, Norwood Road, 1910
100 επισκέψεις · 3,1%
Πώς αλλάζει το κοινό του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 200 |
| Ιούλ 2026 | 800 | 1.600 |
| Αύγ 2026 | 0 | 100 |
| Σεπ 2026 | 200 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 0 |
Πώς έχουν εξελιχθεί οι επισκέψεις στα έργα του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγει το κοινό ανάμεσα στα έργα του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
| Συναισθηματική Χροιά | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Καταπяхτική γαλήνη | 42,1% | 32,1% |
| Νοσταλγικό | 34,2% | 28,6% |
| Γαλήνιο | 23,7% | 39,3% |
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 6,0% | 0,0% |
| Ήπια φωτεινότητα | 68,0% | 78,1% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 26,0% | 21,9% |
| Φωτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 0,0% | 0,0% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 2,0% | 0,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 10,0% | 6,2% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 86,0% | 93,8% |
| Έντονο χρώμα | 2,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκούρα χρώματα | 46,9% | 60,0% |
| Γήινοι τόνοι | 46,9% | 40,0% |
| Ουδέτερα χρώματα | 6,1% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένο | 10,0% | 0,0% |
| Ζωντανό | 90,0% | 100,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 6,0% | 6,2% |
| Ήπιο | 30,0% | 25,0% |
| Ισορροπημένη | 24,0% | 34,4% |
| Έντονη | 36,0% | 28,1% |
| Δήλωση | 4,0% | 6,2% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 0,0% | 0,0% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 0,0% | 0,0% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 0,0% | 0,0% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 38,0% | 34,4% |
| Συνοπτική παλέτα | 62,0% | 65,6% |
Πώς συγκρίνονται τα πιο δημοφιλή έργα του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Bridges (Rail, Canal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Common, North Hyde Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St John's Church, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Western Road, Southall Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wharncliffe Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Old Barn, South Road, South… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maud Grange Garden, Glade L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Houses in Havelock Road… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frogmore Green, Norwood Roa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwood Green Farm, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιεί το κοινό του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Έρνεστ Α. Λ. Χαμ και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 100 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 0 |
| Πέμ 22 Οκτ | 0 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 0 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 200 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 200 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 300 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Έρνεστ Α. Λ. Χαμ: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο δημοφιλές έργο του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ;
- St John's Church, Southall: 300 επισκέψεις, 9% των προβολών του Έρνεστ Α. Λ. Χαμ. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 10.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Έρνεστ Α. Λ. Χαμ;
- 2.900 στους τελευταίους δώδεκα μήνες (1.000 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.900 στα έργα).
Προτιμά το κοινό ένα είδος έργων από τον/την Έρνεστ Α. Λ. Χαμ;
- Ναι, Γαλήνιο (Συναισθηματική Χροιά): 39% των επισκέψεων για το 24% του καταλόγου.