Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Yuri Ivanovych Khymych på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Yuri Ivanovych Khymych: publikum på et øjebliksbillede
The bell tower of the Near and Far Caves (Kyiv Lavra) fanger flest blikke: 400 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 21% af alle visninger af Yuri Ivanovych Khymych på OriginalUniqueArt.com. The bell tower of the Far Caves og Linen at the tower følger efter. Yuri Ivanovych Khymych har genereret 2.100 besøg: 300 på kunstnersiden og 1.800 på enkelte værker. Færre øjne for nylig: antallet af besøg faldt med 100% fra Sept 2026 til Okt 2026. Den travleste måned var Jul 2026 med 1.500 besøg. Publikum hælder mod Kraftig kontrast (Kontrast): 42% af besøgene, for 20% af kunstnerens katalog.
De 10 værker af Yuri Ivanovych Khymych, der fanger flest blikke
Rangeret efter reelle besøg på OriginalUniqueArt.com i løbet af de sidste tolv måneder: de 10 værker af Yuri Ivanovych Khymych, som folk åbner mest, med førstepladsen først.
-
1
The bell tower of the Near and Far Caves (Kyiv Lavra), 1993
400 besøg · 21,1%
-
2
The bell tower of the Far Caves, 1980
200 besøg · 10,5%
-
3
Linen at the tower, 1983
200 besøg · 10,5%
-
4
Cyril's Church (Kyiv), 1980
200 besøg · 10,5%
-
5
Frosty evening (Sofia Kiyiv), 1992
100 besøg · 5,3%
-
6
Ancient Division. Behind the wall of the Florovsky monastery, 1979
100 besøg · 5,3%
-
7
End of route, 1983
100 besøg · 5,3%
-
8
Sudack. Signs of the times, 1983
100 besøg · 5,3%
-
9
Ruins of the Assumption Cathedral (Kyiv-Pechersk Lavra), 1980
100 besøg · 5,3%
-
10
Kovnirovsky building (Kyiv-Pechersk Lavra), 1970
100 besøg · 5,3%
Hvor mange ser Yuri Ivanovych Khymych hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 1.500 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte bliver værkerne fra Yuri Ivanovych Khymych set?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilken type værker vælger Yuri Ivanovych Khymychs følgere?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 10,0% | 5,3% |
| Blød skygge | 28,0% | 42,1% |
| Blød lysstyrke | 52,0% | 36,8% |
| Lysende balance | 10,0% | 15,8% |
| Lysstærk | 0,0% | 0,0% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 26,0% | 31,6% |
| Dæmpet farvemætning | 32,0% | 15,8% |
| Afbalanceret blød | 28,0% | 36,8% |
| Tydelig farveintensitet | 14,0% | 15,8% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørke toner | 43,5% | 55,6% |
| Neutrale nuancer | 43,5% | 44,4% |
| Jordagtig | 13,0% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 28,0% | 21,1% |
| Afbalanceret | 62,0% | 63,2% |
| Levende og mættet | 10,0% | 15,8% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 16,0% | 5,3% |
| Blid | 32,0% | 36,8% |
| Balanceret | 12,0% | 10,5% |
| Kraftig kontrast | 20,0% | 42,1% |
| Udsagn | 20,0% | 5,3% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 38,0% | 26,3% |
| Blødt blandet palet | 12,0% | 5,3% |
| Balanceret harmoni | 22,0% | 36,8% |
| Stærk farveenhed | 24,0% | 31,6% |
| Sammenhængende palette | 4,0% | 0,0% |
Hvilke værker af Yuri Ivanovych Khymych fanger flest øjne, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Se tallene
| Kunstværk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cobblestones and tiles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White vertical | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bakhchisarai, Palace baths | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Looking at the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Purple road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Genoese for… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Division. Behind th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crossroads of times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sudack. Signs of the times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke sprog følger folk Yuri Ivanovych Khymych?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser Yuri Ivanovych Khymych hver dag, og hvad er forventningen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Se tallene
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tor 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lør 17 Okt | 0 |
| søn 18 Okt | 0 |
| man 19 Okt | 0 |
| tir 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tor 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 0 |
| lør 24 Okt | 0 |
| søn 25 Okt | 0 |
| man 26 Okt | 0 |
| tir 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tor 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lør 31 Okt | 0 |
| søn 1 Nov | 0 |
| man 2 Nov | 0 |
| tir 3 Nov | 0 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tor 5 Nov (forventet) | 0 |
| fre 6 Nov (forventet) | 0 |
| lør 7 Nov (forventet) | 0 |
| søn 8 Nov (forventet) | 0 |
| man 9 Nov (forventet) | 0 |
| tir 10 Nov (forventet) | 0 |
| ons 11 Nov (forventet) | 0 |
| tor 12 Nov (forventet) | 0 |
| fre 13 Nov (forventet) | 0 |
| lør 14 Nov (forventet) | 0 |
| søn 15 Nov (forventet) | 0 |
| man 16 Nov (forventet) | 0 |
| tir 17 Nov (forventet) | 0 |
| ons 18 Nov (forventet) | 0 |
| tor 19 Nov (forventet) | 0 |
| fre 20 Nov (forventet) | 0 |
| lør 21 Nov (forventet) | 0 |
| søn 22 Nov (forventet) | 0 |
| man 23 Nov (forventet) | 0 |
| tir 24 Nov (forventet) | 0 |
| ons 25 Nov (forventet) | 0 |
Spørgsmål om Yuri Ivanovych Khymych
Hvilke værker af Yuri Ivanovych Khymych vækker mest opmærksomhed?
- The bell tower of the Near and Far Caves (Kyiv Lavra), med 400 visninger (21% af alle visninger for Yuri Ivanovych Khymych). Ranglisten ovenfor viser 10 værker.
Hvor mange ser Yuri Ivanovych Khymych på OriginalUniqueArt.com?
- 2.100 besøg over tolv måneder: 300 på kunstnersiden og 1.800 på enkelte værker.
Hvilken type værker af Yuri Ivanovych Khymych foretrækker folk?
- Kraftig kontrast (Kontrast): 42% af besøgene, mod 20% af kataloget.