Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Victor Huguet på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Victor Huguet: nøgletal
Det mest sete værk er Oasis in el kantara: 200 visninger i løbet af tolv måneder, hvilket udgør 50% af Victor Huguets samlede visninger. Derefter Coats of arms of King João I and Queen Phillipa of Lancaster og Horses drinking. I alt 200 besøg: 100 på kunstnersiden, 100 på værkerne. Måned med flest besøg: Jul 2026 med 100 besøg. Én smag skiller sig ud: Balanceret harmoni (Farveharmoni) får 75% af besøgene for kun 14% af kataloget.
Victor Huguet: de 3 mest viste værker
Denne rangliste tæller visninger, ikke katalogscore: de 3 værker af Victor Huguet, der er blevet set mest på OriginalUniqueArt.com i løbet af tolv måneder.
Hvordan ændrer publikummet for Victor Huguet sig fra måned til måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Vis tallene
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
100
Aug 2026
0
0
Sept 2026
0
0
Okt 2026
100
0
Hvordan er værkerne fra Victor Huguet blevet set i løbet af året?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger publikum blandt værkerne fra Victor Huguet?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Vis tallene
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Klassisk
42,9%
33,3%
Seren
28,6%
66,7%
Mystisk
14,3%
0,0%
Nostalgisk stemning
14,3%
0,0%
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Fredfyldt
42,9%
66,7%
Åndelig
42,9%
0,0%
Kraftfuld
14,3%
33,3%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
0,0%
0,0%
Blød skygge
17,9%
0,0%
Blød lysstyrke
50,0%
25,0%
Lysende balance
32,1%
75,0%
Lysstærk
0,0%
0,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
17,9%
25,0%
Dæmpet farvemætning
57,1%
50,0%
Afbalanceret blød
17,9%
25,0%
Tydelig farveintensitet
3,6%
0,0%
Levende farve
3,6%
0,0%
Farvepalette
Farvepalette
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordagtig
57,7%
25,0%
Neutrale nuancer
34,6%
75,0%
Mørke toner
3,9%
0,0%
Naturtema
3,9%
0,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
10,7%
0,0%
Afbalanceret
78,6%
100,0%
Levende og mættet
10,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
10,7%
0,0%
Blid
14,3%
0,0%
Balanceret
17,9%
50,0%
Kraftig kontrast
25,0%
0,0%
Udsagn
32,1%
50,0%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
14,3%
0,0%
Blødt blandet palet
10,7%
0,0%
Balanceret harmoni
14,3%
75,0%
Stærk farveenhed
32,1%
25,0%
Sammenhængende palette
28,6%
0,0%
Hvordan sammenligner de mest sete værker af Victor Huguet sig over året?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Vis tallene
Kunstværk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Travellers in the desert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ravine Near Biskra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oasis in el kantara
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oasis edge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Coats of arms of King João…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Archivolts and tympanum of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arabs on the March
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horseman at the door of a n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
By The Water
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Archivolts of the west port…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hvilke sprog taler publikummet hos Victor Huguet?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Vis tallene
Sprog
Besøg
Del
engelsk
100
100,0%
Hvordan ser de daglige besøg hos Victor Huguet ud, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Vis tallene
Dag
Besøg
ons 14 Okt
0
tor 15 Okt
0
fre 16 Okt
0
lør 17 Okt
0
søn 18 Okt
0
man 19 Okt
0
tir 20 Okt
0
ons 21 Okt
100
tor 22 Okt
0
fre 23 Okt
0
lør 24 Okt
0
søn 25 Okt
0
man 26 Okt
0
tir 27 Okt
0
ons 28 Okt
0
tor 29 Okt
0
fre 30 Okt
0
lør 31 Okt
0
søn 1 Nov
0
man 2 Nov
0
tir 3 Nov
0
ons 4 Nov (forventet)
0
tor 5 Nov (forventet)
0
fre 6 Nov (forventet)
0
lør 7 Nov (forventet)
0
søn 8 Nov (forventet)
0
man 9 Nov (forventet)
0
tir 10 Nov (forventet)
0
ons 11 Nov (forventet)
0
tor 12 Nov (forventet)
0
fre 13 Nov (forventet)
0
lør 14 Nov (forventet)
0
søn 15 Nov (forventet)
0
man 16 Nov (forventet)
0
tir 17 Nov (forventet)
0
ons 18 Nov (forventet)
0
tor 19 Nov (forventet)
0
fre 20 Nov (forventet)
0
lør 21 Nov (forventet)
0
søn 22 Nov (forventet)
0
man 23 Nov (forventet)
0
tir 24 Nov (forventet)
0
Victor Huguet: korte svar
Hvad er det mest sete værk af Victor Huguet?
Oasis in el kantara: 200 besøg, hvilket udgør 50% af visningerne for Victor Huguet. Listen går ned til rang 3.
Hvor mange besøg får Victor Huguet?
200 i løbet af tolv måneder (100 på kunstnersiden, 100 på værkerne).
Foretrækker publikum en bestemt type værker af Victor Huguet?
Ja, Balanceret harmoni (Farveharmoni): 75% af besøgene for 14% af kataloget.