Utagawa Yoshitaki Blikket på værket

1841 – 1899

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Utagawa Yoshitaki på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Utagawa Yoshitaki: hvad et år med besøg viser

Kabuki Genji. Chapter 1 er det mest sete værk: 100 visninger på et år, hvilket svarer til 50% af al opmærksomheden rettet mod Utagawa Yoshitaki. Efterfulgt af Kabuki Genji. Chapter 2. Kunstnerens side fik 300 besøg og værkerne 100: i alt 400 besøg. Jul 2026 var den travleste måned med 300 besøg. De foretrækker Blødt blandet palet (Farveharmoni): 100% af besøgene mod 56% af kataloget.

De 2 mest sete værker af Utagawa Yoshitaki

Hver placering afspejler de besøg, der er modtaget på OriginalUniqueArt.com i løbet af de sidste tolv måneder; placering 1 er det mest besøgte værk af Utagawa Yoshitaki.

  1. Kabuki Genji. Chapter 1 1 Kabuki Genji. Chapter 1, 1860 100 besøg · 50,0%
  2. Kabuki Genji. Chapter 2 2 Kabuki Genji. Chapter 2, 1860 100 besøg · 50,0%

Hvornår besøger folk Utagawa Yoshitakis side?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Data i en tabel
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200100
Aug 20261000
Sept 202600
Okt 202600

Hvornår er værkerne fra Utagawa Yoshitaki tilgængelige?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest sete værker af Utagawa Yoshitaki, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Data i en tabel
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Kabuki Genji. Chapter 22000000000000
Kanadehon Chushingura, act 9000000000000
Kabuki Genji. Chapter 2000000000000
Kabuki Genji. Chapter 4000000000000
Kabuki Actors000000000000
Kabuki Genji. Chapter 200000000100000
Kabuki Genji. Chapter 7000000000000
Kabuki Genji. Chapter 1000000000000
Standing Beauty000000000000

På hvilke sprog følges Utagawa Yoshitaki?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg om dagen får Utagawa Yoshitaki, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Data i en tabel
DagBesøg
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt0
lør 31 Okt0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Utagawa Yoshitaki

Hvilket værk af Utagawa Yoshitaki er det mest besøgte?

Kabuki Genji. Chapter 1 først med 100 besøg, hvilket svarer til 50% af visningerne. 2 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Utagawa Yoshitaki på OriginalUniqueArt.com?

400 besøg over tolv måneder: 300 til kunstnersiden, 100 til værkerne.

Hvilke værker af Utagawa Yoshitaki matcher de besøgendes smag?

Værker beskrevet som Blødt blandet palet (Farveharmoni) genererer 100% af de besøg, der stammer fra 56% af kataloget.