Robert Heinecken Blikket på værket

1931 – 2006

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Robert Heinecken på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Robert Heinecken: hvad et år med besøg viser

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 er det mest sete værk: 100 visninger på et år, hvilket svarer til 20% af al opmærksomheden rettet mod Robert Heinecken. Efterfulgt af Recto/Verso #7 og Are You Rea 12. Kunstnerens side fik 400 besøg og værkerne 500: i alt 900 besøg. Opmærksomheden er faldet med 100% fra Aug 2026 til Sept 2026. Jul 2026 var den travleste måned med 800 besøg. De foretrækker Balanceret harmoni (Farveharmoni): 40% af besøgene mod 12% af kataloget.

De 5 mest sete værker af Robert Heinecken

Hver placering afspejler de besøg, der er modtaget på OriginalUniqueArt.com i løbet af de sidste tolv måneder; placering 1 er det mest besøgte værk af Robert Heinecken.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 besøg · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 besøg · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 besøg · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 besøg · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 besøg · 20,0%

Hvornår besøger folk Robert Heineckens side?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Data i en tabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026300500
Aug 20261000
Sept 202600

Hvornår er værkerne fra Robert Heinecken tilgængelige?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest sete værker af Robert Heinecken, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Data i en tabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

På hvilke sprog følges Robert Heinecken?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Data i en tabel
SprogBesøgDel
engelsk100100,0%

Hvor mange besøg om dagen får Robert Heinecken, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Data i en tabel
DagBesøg
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt100
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)100
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)200
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)200
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Robert Heinecken

Hvilket værk af Robert Heinecken er det mest besøgte?

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 først med 100 besøg, hvilket svarer til 20% af visningerne. 5 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Robert Heinecken på OriginalUniqueArt.com?

900 besøg over tolv måneder: 400 til kunstnersiden, 500 til værkerne.

Hvilke værker af Robert Heinecken matcher de besøgendes smag?

Værker beskrevet som Balanceret harmoni (Farveharmoni) genererer 40% af de besøg, der stammer fra 12% af kataloget.