Ismael Nery Publikum & Topværker

1900 – 1934

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Ismael Nery på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Ismael Nery: nøgletal

Det mest sete værk er Self-portrait: 200 visninger i løbet af tolv måneder, hvilket udgør 40% af Ismael Nerys samlede visninger. Derefter Longing for love og Self-portrait. I alt 700 besøg: 400 på kunstnersiden, 300 på værkerne. Måned med flest besøg: Jul 2026 med 300 besøg. Én smag skiller sig ud: Blød lysstyrke (Lysstyrke) får 60% af besøgene for kun 33% af kataloget.

Ismael Nery: de 4 mest viste værker

Denne rangliste tæller visninger, ikke katalogscore: de 4 værker af Ismael Nery, der er blevet set mest på OriginalUniqueArt.com i løbet af tolv måneder.

  1. Self-portrait 1 Self-portrait, 1930 200 besøg · 40,0%
  2. Longing for love 2 Longing for love, 1932 100 besøg · 20,0%
  3. Self-portrait 3 Self-portrait, 1930 100 besøg · 20,0%
  4. Adam and Eve 4 Adam and Eve 100 besøg · 20,0%

Hvordan ændrer publikummet for Ismael Nery sig fra måned til måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260300
Aug 202600
Sept 20262000
Okt 20262000

Hvordan er værkerne fra Ismael Nery blevet set i løbet af året?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvordan sammenligner de mest sete værker af Ismael Nery sig over året?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Self-portrait000000000000
Nudes on the crag000000000000
Self-portrait00000000100000
Longing for love00000000100000
Adam and Eve00000000100000
Self-portrait000000000000

Hvilke sprog taler publikummet hos Ismael Nery?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SprogBesøgDel
engelsk20066,7%
spansk10033,3%

Hvordan ser de daglige besøg hos Ismael Nery ud, og hvad er prognosen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt100
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt100
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov0
tir 3 Nov100
ons 4 Nov0
tor 5 Nov0
fre 6 Nov (forventet)100
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)100
ons 11 Nov (forventet)100
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)100
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)100
ons 18 Nov (forventet)100
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)100
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)0
tir 24 Nov (forventet)100
ons 25 Nov (forventet)100
tor 26 Nov (forventet)0

Ismael Nery: korte svar

Hvad er det mest sete værk af Ismael Nery?

Self-portrait: 200 besøg, hvilket udgør 40% af visningerne for Ismael Nery. Listen går ned til rang 4.

Hvor mange besøg får Ismael Nery?

700 i løbet af tolv måneder (400 på kunstnersiden, 300 på værkerne).

Foretrækker publikum en bestemt type værker af Ismael Nery?

Ja, Blød lysstyrke (Lysstyrke): 60% af besøgene for 33% af kataloget.