Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Émile Munier på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Émile Munier: hvad et år med besøg viser
On the beach er det mest sete værk: 400 visninger på et år, hvilket svarer til 7% af al opmærksomheden rettet mod Émile Munier. Efterfulgt af portrait de marie louise og Lunch on the Steps. Kunstnerens side fik 1.400 besøg og værkerne 5.100: i alt 6.500 besøg. Opmærksomheden er faldet med 58% fra Aug 2026 til Sept 2026. Jul 2026 var den travleste måned med 4.500 besøg. Besøgende ser med på enheder (83%) og telefoner (17%). De foretrækker Sammenhængende palette (Farveharmoni): 33% af besøgene mod 18% af kataloget.
De 10 mest sete værker af Émile Munier
Hver placering afspejler de besøg, der er modtaget på OriginalUniqueArt.com i løbet af de sidste tolv måneder; placering 1 er det mest besøgte værk af Émile Munier.
-
1
On the beach
400 besøg · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 besøg · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 besøg · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 besøg · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 besøg · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 besøg · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 besøg · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 besøg · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 besøg · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 besøg · 3,7%
Hvornår besøger folk Émile Muniers side?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Data i en tabel
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 900 | 3.600 |
| Aug 2026 | 200 | 1.000 |
| Sept 2026 | 300 | 200 |
Hvornår er værkerne fra Émile Munier tilgængelige?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger de besøgende blandt værkerne fra Émile Munier?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Data i en tabel
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 16,0% | 24,1% |
| Blød skygge | 52,0% | 44,4% |
| Blød lysstyrke | 24,0% | 18,5% |
| Lysende balance | 4,0% | 3,7% |
| Lysstærk | 4,0% | 9,3% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 20,0% | 20,4% |
| Dæmpet farvemætning | 46,0% | 61,1% |
| Afbalanceret blød | 28,0% | 18,5% |
| Tydelig farveintensitet | 6,0% | 0,0% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Jordagtig | 80,5% | 76,1% |
| Neutrale nuancer | 9,8% | 17,4% |
| Monokrom | 2,4% | 6,5% |
| Mørke toner | 7,3% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 34,0% | 38,9% |
| Afbalanceret | 62,0% | 61,1% |
| Levende og mættet | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 9,3% |
| Blid | 2,0% | 9,3% |
| Balanceret | 14,0% | 11,1% |
| Kraftig kontrast | 20,0% | 13,0% |
| Udsagn | 58,0% | 57,4% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 2,0% | 5,6% |
| Blødt blandet palet | 14,0% | 7,4% |
| Balanceret harmoni | 18,0% | 13,0% |
| Stærk farveenhed | 48,0% | 40,7% |
| Sammenhængende palette | 18,0% | 33,3% |
Hvad er de mest sete værker af Émile Munier, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Data i en tabel
| Kunstværk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhedsfordelingen for Émile Munier-publikummet?
Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.
Data i en tabel
| Enhed | Besøg | Del |
|---|---|---|
| enheder | 5.400 | 83,1% |
| telefoner | 1.100 | 16,9% |
På hvilke sprog følges Émile Munier?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Data i en tabel
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| fransk | 100 | 33,3% |
| portugisisk | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Hvor mange besøg om dagen får Émile Munier, og hvad er det næste?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Data i en tabel
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tir 22 Sept | 0 |
| ons 23 Sept | 0 |
| tor 24 Sept | 0 |
| fre 25 Sept | 0 |
| lør 26 Sept | 0 |
| søn 27 Sept | 0 |
| man 28 Sept | 0 |
| tir 29 Sept | 0 |
| ons 30 Sept | 100 |
| tor 1 Okt | 0 |
| fre 2 Okt | 200 |
| lør 3 Okt | 0 |
| søn 4 Okt | 0 |
| man 5 Okt | 0 |
| tir 6 Okt | 100 |
| ons 7 Okt | 200 |
| tor 8 Okt | 0 |
| fre 9 Okt | 0 |
| lør 10 Okt | 0 |
| søn 11 Okt | 0 |
| man 12 Okt | 100 |
| tir 13 Okt (forventet) | 100 |
| ons 14 Okt (forventet) | 200 |
| tor 15 Okt (forventet) | 0 |
| fre 16 Okt (forventet) | 200 |
| lør 17 Okt (forventet) | 0 |
| søn 18 Okt (forventet) | 0 |
| man 19 Okt (forventet) | 100 |
| tir 20 Okt (forventet) | 100 |
| ons 21 Okt (forventet) | 300 |
| tor 22 Okt (forventet) | 0 |
| fre 23 Okt (forventet) | 200 |
| lør 24 Okt (forventet) | 0 |
| søn 25 Okt (forventet) | 0 |
| man 26 Okt (forventet) | 100 |
| tir 27 Okt (forventet) | 100 |
| ons 28 Okt (forventet) | 400 |
| tor 29 Okt (forventet) | 0 |
| fre 30 Okt (forventet) | 200 |
| lør 31 Okt (forventet) | 0 |
| søn 1 Nov (forventet) | 0 |
| man 2 Nov (forventet) | 100 |
Hvad folk spørger om Émile Munier
Hvilket værk af Émile Munier er det mest besøgte?
- On the beach først med 400 besøg, hvilket svarer til 7% af visningerne. 10 værker er rangeret højere.
Hvor stort er publikummet for Émile Munier på OriginalUniqueArt.com?
- 6.500 besøg over tolv måneder: 1.400 til kunstnersiden, 5.100 til værkerne.
Hvilke enheder bruger publikummet til Émile Munier?
- Publikum kommer fra enheder (83%) og telefoner (17%); enheder står for 83% af besøgene.
Hvilke værker af Émile Munier matcher de besøgendes smag?
- Værker beskrevet som Sammenhængende palette (Farveharmoni) genererer 33% af de besøg, der stammer fra 18% af kataloget.