Beatrice Kreloff Blikket på værket

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Beatrice Kreloff på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Beatrice Kreloff: hvad et år med besøg viser

Figure 13 er det mest sete værk: 200 visninger på et år, hvilket svarer til 33% af al opmærksomheden rettet mod Beatrice Kreloff. Efterfulgt af Figure 8 og Figure 17. Kunstnerens side fik 400 besøg og værkerne 600: i alt 1.000 besøg. Jul 2026 var den travleste måned med 900 besøg. De foretrækker Lysstærk (Lysstyrke): 33% af besøgene mod 8% af kataloget.

De 5 mest sete værker af Beatrice Kreloff

Hver placering afspejler de besøg, der er modtaget på OriginalUniqueArt.com i løbet af de sidste tolv måneder; placering 1 er det mest besøgte værk af Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 besøg · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 besøg · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 besøg · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 besøg · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 besøg · 16,7%

Hvornår besøger folk Beatrice Kreloffs side?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Data i en tabel
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sept 202600

Hvornår er værkerne fra Beatrice Kreloff tilgængelige?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvad er de mest sete værker af Beatrice Kreloff, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Data i en tabel
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

På hvilke sprog følges Beatrice Kreloff?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg om dagen får Beatrice Kreloff, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Data i en tabel
DagBesøg
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0

Hvad folk spørger om Beatrice Kreloff

Hvilket værk af Beatrice Kreloff er det mest besøgte?

Figure 13 først med 200 besøg, hvilket svarer til 33% af visningerne. 5 værker er rangeret højere.

Hvor stort er publikummet for Beatrice Kreloff på OriginalUniqueArt.com?

1.000 besøg over tolv måneder: 400 til kunstnersiden, 600 til værkerne.

Hvilke værker af Beatrice Kreloff matcher de besøgendes smag?

Værker beskrevet som Lysstærk (Lysstyrke) genererer 33% af de besøg, der stammer fra 8% af kataloget.