Alfio Giuffrida Hvem der kigger med

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Alfio Giuffrida på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Alfio Giuffrida: publikum på et øjebliksbillede

Natura Exp22 fanger flest blikke: 200 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 20% af alle visninger af Alfio Giuffrida på OriginalUniqueArt.com. BONSAI Exp4 og Round Plants Exp14 følger efter. Alfio Giuffrida har genereret 1.600 besøg: 800 på kunstnersiden og 800 på enkelte værker. Flere øjne hver måned: antallet af besøg steg med 100% fra Aug 2026 til Sept 2026. Den travleste måned var Jul 2026 med 700 besøg. Publikum hælder mod Balanceret harmoni (Farveharmoni): 40% af besøgene, for 17% af kunstnerens katalog.

De 9 værker af Alfio Giuffrida, der fanger flest blikke

Rangeret efter reelle besøg på OriginalUniqueArt.com i løbet af de sidste tolv måneder: de 9 værker af Alfio Giuffrida, som folk åbner mest, med førstepladsen først.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 besøg · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 besøg · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 besøg · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 besøg · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 besøg · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 besøg · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 besøg · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 besøg · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 besøg · 10,0%

Hvor mange ser Alfio Giuffrida hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Se tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260700
Aug 20263000
Sept 2026500100

Hvor ofte bliver værkerne fra Alfio Giuffrida set?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke værker af Alfio Giuffrida fanger flest øjne, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Se tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

På hvilke sprog følger folk Alfio Giuffrida?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Se tallene
SprogBesøgDel
engelsk300100,0%

Hvor mange ser Alfio Giuffrida hver dag, og hvad er forventningen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Se tallene
DagBesøg
tor 8 Okt100
fre 9 Okt0
lør 10 Okt200
søn 11 Okt0
man 12 Okt100
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt100
søn 18 Okt0
man 19 Okt100
tir 20 Okt100
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0

Spørgsmål om Alfio Giuffrida

Hvilke værker af Alfio Giuffrida vækker mest opmærksomhed?

Natura Exp22, med 200 visninger (20% af alle visninger for Alfio Giuffrida). Ranglisten ovenfor viser 9 værker.

Hvor mange ser Alfio Giuffrida på OriginalUniqueArt.com?

1.600 besøg over tolv måneder: 800 på kunstnersiden og 800 på enkelte værker.

Hvilken type værker af Alfio Giuffrida foretrækker folk?

Balanceret harmoni (Farveharmoni): 40% af besøgene, mod 17% af kataloget.