Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Yves Tanguy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Yves Tanguy: publikum na první pohled
Indefinite Divisibility přitahuje nejvíce pozornosti: 3 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 26% všech zobrazení profilu Yves Tanguy na OriginalUniqueArt.com. Následuje Slowly Toward The North a Multiplicatiion of the Arcs. Yves Tanguy zaznamenal celkem 19 500 návštěv: 9 900 na stránce umělce a 9 600 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 102% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 8 700 návštěvami. Publikum čte v anglicky (19%), francouzsky (19%) a španělsky (11%). Publikum sleduje z Francie (18%), Brazílie (7%) a Španělsko (7%). Publikum sleduje na počítače (59%), telefony (35%) a tablety (6%). Publikum se kloní k Neutrální tóny (Barevná paleta): 92% návštěv pro 64% katalogu umělce.
10 děl umělce Yves Tanguy, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Yves Tanguy, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Indefinite Divisibility, 1942
3 100 návštěv · 25,8%
-
2
Slowly Toward The North, 1942
2 200 návštěv · 18,3%
-
3
Multiplicatiion of the Arcs, 1954
1 700 návštěv · 14,2%
-
4
Řešidlo přehnanosti, 1932
1 500 návštěv · 12,5%
-
5
Storm(Black Landscape), 1926
800 návštěv · 6,7%
-
6
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 návštěv · 4,2%
-
7
Neznámý titul, 1926
400 návštěv · 3,3%
-
8
Death Awaiting his Family, 1927
300 návštěv · 2,5%
-
9
The Hostages, 1934
300 návštěv · 2,5%
-
10
The Travelling Performers, 1926
200 návštěv · 1,7%
Kolik lidí sleduje Yves Tanguy měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 600 |
| Čec 2026 | 900 | 4 200 |
| Srp 2026 | 100 | 500 |
| Zář 2026 | 2 300 | 2 000 |
| Říj 2026 | 6 400 | 2 300 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Yves Tanguy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Yves Tanguy?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,8% | 26,7% |
| Měkké stínění | 14,6% | 3,3% |
| Střední jas | 31,7% | 31,7% |
| Jasná rovnováha | 29,3% | 36,7% |
| Luminózní | 14,6% | 1,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 65,8% | 66,7% |
| Jemné odstíny | 26,8% | 28,3% |
| Vyvážená jemnost | 7,3% | 5,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 64,3% | 92,4% |
| Zemité tóny | 21,4% | 7,6% |
| Monochromní | 10,7% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 3,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,1% | 60,8% |
| Vyvážená | 39,0% | 35,0% |
| Živobylé | 4,9% | 4,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 19,5% | 1,7% |
| Jemný | 19,5% | 30,8% |
| Vyvážený | 4,9% | 0,0% |
| Výrazný | 19,5% | 17,5% |
| Prohlášení | 36,6% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,4% | 20,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,9% | 35,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,2% | 0,8% |
| Silná barevná jednotnost | 24,4% | 39,2% |
| Jednotná paleta | 17,1% | 4,2% |
Která díla umělce Yves Tanguy přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řešidlo přehnanosti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 | 700 |
| Multiplicatiion of the Arcs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 | 200 |
| Indefinite Divisibility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 300 | 100 | 500 | 500 |
| Slowly Toward The North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 | 200 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| Reply to Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hostages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Phantoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Wind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Yves Tanguy?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 11 500 | 59,0% |
| telefony | 6 900 | 35,4% |
| tablety | 1 100 | 5,6% |
V jakých jazycích sledují Yves Tanguy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 1 200 | 19,0% |
| francouzsky | 1 200 | 19,0% |
| španělsky | 700 | 11,1% |
| německy | 500 | 7,9% |
| rusky | 500 | 7,9% |
| italsky | 400 | 6,3% |
| polsky | 400 | 6,3% |
| portugalsky | 400 | 6,3% |
| česky | 300 | 4,8% |
| korejsky | 300 | 4,8% |
Kolik lidí denně sleduje Yves Tanguy a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 200 |
| pá 16 Říj | 500 |
| so 17 Říj | 200 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 200 |
| st 21 Říj | 700 |
| čt 22 Říj | 600 |
| pá 23 Říj | 500 |
| so 24 Říj | 700 |
| ne 25 Říj | 900 |
| po 26 Říj | 300 |
| út 27 Říj | 300 |
| st 28 Říj | 800 |
| čt 29 Říj | 600 |
| pá 30 Říj | 200 |
| so 31 Říj | 1 000 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 800 |
| po 2 Lis (předpověď) | 400 |
| út 3 Lis (předpověď) | 400 |
| st 4 Lis (předpověď) | 900 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 800 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 700 |
| so 7 Lis (předpověď) | 1 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 900 |
| po 9 Lis (předpověď) | 400 |
| út 10 Lis (předpověď) | 500 |
| st 11 Lis (předpověď) | 1 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 1 000 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 800 |
| so 14 Lis (předpověď) | 1 300 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 1 000 |
| po 16 Lis (předpověď) | 500 |
| út 17 Lis (předpověď) | 500 |
| st 18 Lis (předpověď) | 1 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 1 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 900 |
| so 21 Lis (předpověď) | 1 500 |
Otázky k Yves Tanguy
Která díla umělce Yves Tanguy přitahují nejvíce pozornosti?
- Indefinite Divisibility, s 3 100 návštěvami (26% všech zobrazení umělce Yves Tanguy). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Yves Tanguy na OriginalUniqueArt.com?
- 19 500 návštěv za dvanáct měsíců: 9 900 na stránce umělce a 9 600 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Yves Tanguy?
- Tvůrce Yves Tanguy sledují na zařízeních počítače (59%), telefony (35%) a tablety (6%); počítače tvoří 59% všech návštěv.
V jakých jazycích sledují Yves Tanguy?
- V anglicky (19%), francouzsky (19%) a španělsky (11%). Na prvním místě je anglicky s podílem 19%.
Jaké díla od Yves Tanguy lidé preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 92% návštěv oproti 64% v katalogu.