Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Yefim Volkov na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Yefim Volkov: jak vypadal rok návštěv
Midday in the Woods je nejvíce sledované dílo: 600 prohlídek za rok, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované umělci Yefim Volkov. Následuje jich Landscape with a Swamp a Flowering Meadow. Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 1 900 návštěv a celkem 2 500 návštěv. Zájem vzrostl o 50% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 46% návštěv oproti 26% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Yefim Volkov
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Yefim Volkov.
-
1
Midday in the Woods, 1888
600 návštěv · 25,0%
-
2
Landscape with a Swamp, 1898
400 návštěv · 16,7%
-
3
Flowering Meadow
200 návštěv · 8,3%
-
4
Haymaking, 1889
200 návštěv · 8,3%
-
5
Forest Lake, 1910
100 návštěv · 4,2%
-
6
Forest in Spring, 1877
100 návštěv · 4,2%
-
7
Fishing Boats, 1874
100 návštěv · 4,2%
-
8
Marsh in Autumn, 1871
100 návštěv · 4,2%
-
9
Landscape with a Hut in Ukraine, 1910
100 návštěv · 4,2%
-
10
Forest Landscape
100 návštěv · 4,2%
Kdy lidé navštěvují stránku Yefim Volkov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 600 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Yefim Volkov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Yefim Volkov?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,7% | 25,0% |
| Měkké stínění | 19,4% | 12,5% |
| Střední jas | 35,5% | 29,2% |
| Jasná rovnováha | 29,0% | 29,2% |
| Luminózní | 6,5% | 4,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 29,0% | 37,5% |
| Jemné odstíny | 41,9% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 25,8% | 45,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 72,2% | 75,0% |
| Zemité tóny | 16,7% | 16,7% |
| Přírodní motivy | 5,6% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,6% | 20,8% |
| Vyvážená | 71,0% | 75,0% |
| Živobylé | 6,5% | 4,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,2% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,7% | 25,0% |
| Výrazný | 19,4% | 12,5% |
| Prohlášení | 67,7% | 62,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,6% | 8,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,1% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 12,9% | 20,8% |
| Silná barevná jednotnost | 41,9% | 54,2% |
| Jednotná paleta | 6,5% | 4,2% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Yefim Volkov měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsh in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowering Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Forest in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| On the way to pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Midday in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Forest Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Yefim Volkov sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Yefim Volkov a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 200 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Yefim Volkov
Které dílo umělce Yefim Volkov má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Midday in the Woods s 600 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Yefim Volkov na OriginalUniqueArt.com?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 1 900 u děl.
Která díla Yefim Volkov odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 46% návštěv z 26% katalogu.